Томенко сумнівається, чи планує нова влада створювати суспільне телебачення

16:57,
11 Квітня 2014
1532

Томенко сумнівається, чи планує нова влада створювати суспільне телебачення

16:57,
11 Квітня 2014
1532
Томенко сумнівається, чи планує нова влада створювати суспільне телебачення
Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко заявив, що всі законопроекти щодо медіареформи, в тому числі і про суспільне мовлення, зняті, бо нова влада вже не хоче суспільного телебачення.

Про це депутат заявив 10 квітня під час брифінгу у Верховній Раді.

«За останні два тижні всі законопроекти про медіареформи в Україні нагло зняті. Просто нагло, нахабно, без пояснень. У нас нова влада вже суспільного телебачення не хоче?», – заявляє Томенко.

Також він нагадав про зникнення з порядку денного засідання Верховної Ради 8 квітня проекту постанови №4401 щодо провайдера цифрового телебачення «Зеонбуд».

«Вночі зняли з порядку денного постанову, якою ми хочему просто перевірити в прокуратурі, в антимонопольному комітеті, чи це Путін, чи це Назарбаєв, чи це син Януковича сьогодні володіє монопольною структурою по цифровому мовленню. Це же треба дожитися, щоб після Євромайдану і розмов про європейські цінності в нас втиху знімають постанову, бо бояться сказати, хто власник компанії "Зеонбуд" на Кіпрі і що буде з цифровим мовленням у 2015 році. Хто знімає вночі? За гроші чи під тиском?», – обурюється депутат.

Окрім того, депутат обурений тим, що недовіра, висловлена громадськісью та Верховною Радою Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, досі не призвела до оновлення її складу.

«М'яко кажучи, я шокований такою ситуацією, що мої плани в оперативному режимі до президентської виборчої кампанії провести медіареформу в Україн сьогодні не підтримуються владою», – зазначав пан Томенко.

Джерело: 24tv.ua

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
zn.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду