Томенко: «Суспільне ТБ – це ТБ без пропаганди влади і партій та без реклами»

12:56,
12 Липня 2013
1311

Томенко: «Суспільне ТБ – це ТБ без пропаганди влади і партій та без реклами»

12:56,
12 Липня 2013
1311
Томенко: «Суспільне ТБ – це ТБ без пропаганди влади і партій та без реклами»
10 липня 2013 року відбулося засідання робочої групи по підготовці до другого читання законопроекту «Про суспільне телебачення і радіомовлення України», прийнятого за основу 3 липня.

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації й очільник робочої групи Микола Томенко подякував представникам громадських організацій за активну участь у підготовці законопроекту до другого читання.

У ході засідання учасники робочої групи дійшли висновку, що система суспільного телебачення та радіомовлення має створюватися на базі державних та регіональних телерадіоорганізацій, а також про те, що суспільне телебачення і радіо має бути без реклами, за виключенням соціальної.

Також члени робочої групи обговорили принципи формування наглядової ради, до складу якої не повинні входити чиновники та народні депутати.

Передбачено, що на початковому етапі суспільне телебачення має фінансуватися державою.

«Суспільство очікує суспільне телебачення без пропаганди влади, політичних партій, а також без реклами», – відзначив Томенко, підсумовуючи засідання.

Як відомо, 3 липня 2013 року ВРУ ухвалила у першому читанні законопроект «Про суспільне телебачення та радіомовлення», не дійшовши до розгляду альтернативного, підготовленого Андрієм Шевченком, Тарасом Кутовим і Ігорем Мірошниченком.

Джерело: Суспільне мовлення

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Обозреватель (на фото: М. Томенко)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду