Томенко: «Створення суспільного мовлення – це спільне завдання для Уряду та медіагромадськості»

14:31,
14 Травня 2014
1635

Томенко: «Створення суспільного мовлення – це спільне завдання для Уряду та медіагромадськості»

14:31,
14 Травня 2014
1635
Томенко: «Створення суспільного мовлення – це спільне завдання для Уряду та медіагромадськості»
Про це зазначив Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, коментуючи підписання в.о. Президента Володимиром Турчиновим Закону України №1227-VII «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

На своєму офіційному сайті пан Томенко нагадав, що цей Закон створив правові основи діяльності суспільного телебачення і радіомовлення України, визначив принципи діяльності, гарантії незалежності, а також основні завдання діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Депутат звернув увагу на те, що вся процедура створення суспільного мовлення повинна бути чітко підготовлена і хронологічно розписана. Він зауважив, що у прикінцевих положеннях Закону зазначений шестимісячний термін, який передбачає підготовку необхідних нормативних документів з подальшою зміною відповідних законів для того, щоб підготувати реальне функціонування двох каналів суспільного телебачення і трьох каналів суспільного радіо.

«Це буде створено спільною роботою самих колективів теперішніх державних та комунальних ЗМІ, Держтелерадіо та найважливіше – за участі медіаекспертів, фахівців, широкої громадськості, які щонайменше протягом останніх 20 років вимагали створення такого мовлення в Україні», – зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, Закон «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» було остаточно ухвалено Верховною Радою 17 квітня 2014.

Джерело: Персональний сайт Миколи Томенка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tomenko.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду