Ухвалення законів про суспільне мовлення і роздержавлення преси стане тестом на демократичність влади - Томенко

13:05,
24 Березня 2014
2086

Ухвалення законів про суспільне мовлення і роздержавлення преси стане тестом на демократичність влади - Томенко

13:05,
24 Березня 2014
2086
Ухвалення законів про суспільне мовлення і роздержавлення преси стане тестом на демократичність влади - Томенко
Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко вважає, що треба невідкладно розглянути проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» (у новій редакції) та Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також законопроекти про роздержавлення ЗМІ та суспільне мовлення. Про це йдеться на персональному сайті політика.

Микола Томенко зазначає, що законопроекти вже давно підготовлені профільним Комітетом. Він  переконаний, що, незважаючи на ситуацію в Україні, необхідно не забувати про ті закони, прийняття яких продемонструє відданість нової влади цінностям прав і свобод людини, свободи слова, боротьбі з корупцією тощо.

Голова Комітету зауважив, що вже не перший тиждень пропонує розглянути на пленарних засіданнях Верховної Ради три принципово важливі законопроекти, які і досі «блукають нетрями» апарату ВР, оскільки раніше Адміністрація президента Януковича, уряд Азарова та, власне, місцеві чиновники були не зацікавлені в розгляді цих законопроектів.

«Я переконаний, що сьогодні і уряд, і в.о. президента разом з новою системою виконавчої влади повинні показати, що вони відрізняються від попередньої влади тим, що не виступають за закритість публічної інформації, а також не претендують на ручне керування державними і комунальними ЗМІ», - зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, рух «Стоп цензурі!» вимагає зустрічі з Олександром Турчиновим і Арсенієм Яценюком щодо створення суспільного мовлення.

Джерело: Персональний сайт Миколи Томенка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tsn.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду