На нацвідбір на дитяче «Євробачення» надійшло 118 заявок

На нацвідбір на дитяче «Євробачення» надійшло 118 заявок

10:56,
24 Вересня 2021
2962

На нацвідбір на дитяче «Євробачення» надійшло 118 заявок

10:56,
24 Вересня 2021
2962
На нацвідбір на дитяче «Євробачення» надійшло 118 заявок
На нацвідбір на дитяче «Євробачення» надійшло 118 заявок
Із них 3 колективи та 115 сольних виконавців.

Суспільний мовник отримав 118 заявок від дітей віком від 9 до 14 років на участь у національному відборі на дитяче «Євробаченні-2021».

Серед охочих представити Україну у Парижі — три колективи та 115 сольних виконавців, повідомила пресслужба Суспільного.

Прийом заявок на участь у відборі тривав із 30 серпня по 19 вересня. Діти від 9 до 14 років мали надати відеозапис виконання власної пісні або народної пісні, пісні когось і представників України на дитячих пісенних конкурсах «Євробачення» 2015–2020 років чи пісні Hello, яка стала переможцем конкурсу у 2020 році.

До 5 жовтня Оргкомітет проведе відбір і визначить від 12 до 16 фіналістів серед учасників, чиї заявки відповідають умовам Положення. Конкурсанти, які на першому етапі виконували не власні пісні, отримають для фіналу нову оригінальну пісню від Суспільного.

Фінал у форматі телевізійного концерту покажуть на телеканалі «UA: Культура».

Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Зазначимо, Суспільний мовник продовжив мистецький конкурс на створення пісні для учасників національного відбору дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2021» до 26 вересня.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться 19 грудня в Парижі в концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена. У конкурсі візьмуть участь представники 19 країн, 11 із яких брали участь у торішньому дитячому «Євробаченні» у Варшаві. В Україні конкурс транслюватиме наживо канал «UA: Культура».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду