Конкурс на пісню для дитячого «Євробачення-2021» продовжили

Конкурс на пісню для дитячого «Євробачення-2021» продовжили

09:13,
15 Вересня 2021
963

Конкурс на пісню для дитячого «Євробачення-2021» продовжили

09:13,
15 Вересня 2021
963
Конкурс на пісню для дитячого «Євробачення-2021» продовжили
Конкурс на пісню для дитячого «Євробачення-2021» продовжили
Заявки прийматимуть до 26 вересня.

До 26 вересня (включно) Суспільний мовник продовжив мистецький конкурс на створення пісні для учасників національного відбору Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2021». Раніше оголошували, що приймання заявок триватиме по 13 вересня.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Для участі в мистецькому конкурсі всі охочі мають надіслати заповнену заявку на участь разом із файлами, оформленими відповідно до вимог мистецького конкурсу.

Серед основних вимог до конкурсної пісні:

  • не оприлюднювалася та не виконувалася раніше, наприклад, на онлайн-відеоплатформах, у соціальних мережах або в (напів-)відкритих для загального доступу базах даних, та/або не виконувалася публічно, повністю або частково (у тому числі текст окремо від музики чи навпаки);
  • оригінальний текст і музика;
  • переважно україномовний текст (до 40% тексту може бути іншими мовами згідно з правилами Європейської мовної спілки);
  • тривалість — не менше ніж 2 хв 30 сек. та не більше ніж 3 хв.

Створення пісні представника України на дитячий пісенний конкурс «Євробачення» передбачає повний цикл надання послуг із виробництва, а саме: збір ідей проєкту, складання вербального та музичного тексту, аранжування, звукозапис, аудіомікшування записаної композиції, мастеринг звуку.

Подавати проєкти для участі в конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці.

Із переможцем мистецького конкурсу на пісню для дитячого «Євробачення-2021» укладуть договір на надання послуг зі створення пісні та про передачу прав на пісню. Роботи зі створення пісні мають бути завершені не пізніше жовтня 2021 року.

Як писав «Детектор медіа», до 19 вересня триває прийом заявок на участь у національному відборі на дитяче «Євробачення-2021». Діти від 9 до 14 років мають надати відеозапис виконання власної пісні або народної пісні, пісні когось і представників України на дитячих пісенних конкурсах «Євробачення» 2015–2020 років чи пісні Hello, яка стала переможцем конкурсу у 2020 році. Під час нацвідбору фіналісти мають виконувати авторські пісні, які не були використані в жодних комерційних цілях до 1 травня 2021 року. Для майбутніх фіналістів, які не матимуть такої пісні, Суспільне запропонує композицію, яка переможе на конкурсі.

Суспільний мовник приймав заявки на участь у мистецькому конкурсі на створення пісні для учасників нацвідбору з 1 по 13 вересня. Через те, що переможця не визначили, конкурс продовжили.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться 19 грудня в Парижі в концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена. У конкурсі візьмуть участь представники 19 країн, 11 із яких брали участь у торішньому дитячому «Євробаченні» у Варшаві.

Фото: сайт junioreurovision.tv

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
презумпція оптимізму
11:13 / 15.09.2021
Те, що люди не хочуть віддавати свої пісні Суспільному, і є показником його страшенної непопулярності.
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду