Стали відомі імена 12 фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

Стали відомі імена 12 фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

16:51,
5 Жовтня 2021
2333

Стали відомі імена 12 фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»

16:51,
5 Жовтня 2021
2333
Стали відомі імена 12 фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»
Стали відомі імена 12 фіналістів нацвідбору на дитяче «Євробачення-2021»
Переможця нацвідбору оберуть під час телеконцерту 23 жовтня.

До фіналу увійшло 12 учасників зі 118 охочих, які подали заявки на участь у національному відборі на дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021». 

У фінал потрапили — вісім учасників з авторськими піснями та четверо учасників, які переспівали пісні попередніх учасників дитячого «Євробачення».

 • Арсеній Грищенко
 • Анастасія Дорошенко (Nana Do)
 • Дарина Зінченко
 • Каріна Корнута
 • Дарина Кривенко
 • Анжеліна Макфарлейн (RREALINA)
 • Вероніка Морська
 • Єлизавета Петрук
 • Дар’я Реброва
 • Софія Скварук
 • Марія Ткачук
 • Олена Усенко (Ellen Usenko)

Арсеній Грищенко увійшов до складу фіналістів Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 з авторською піснею «Redemption». Арсенію 12 років, він живе у Києві. З п’яти років навчається у Школі естрадного виконавства «Dream School». Був лауреатом та учасником багатьох пісенних конкурсів і фестивалів.

Анастасія Дорошенко (Nana Do) стала фіналісткою з авторською піснею «Світ надлюдей». 12-річна Анастасія мешкає в Києві. З другого класу займається в музичній школі ім. І. Шамо за спеціальністю вокал та фортепіано, також у вокальній студії «Katapulta Art Music School». 

Дарина Зінченко увійшла до фіналістів з піснею «Почни з себе», яку виконала у 2015 році представниця України на Дитячому Євробаченні Анна Трінчер. 13-річна Дарина займається вокалом з 4-х років, захоплюється народним та естрадним співом і грою на фортепіано. Брала участь у багатьох пісенних конкурсах.

Каріна  Корнута потрапила у фінал з тією ж піснею Анни Трінчер «Почни з себе».  14-річна Каріна живе в Ужгороді. Дівчина спробувала себе в багатьох видах творчості та спорту. Є лауреаткою багатьох фестивалів та конкурсів вокалу та гри на скрипці. Учасниця світового дитячого хору «Music Camp International».

Дарина Кривенко потрапила до фіналу з авторською піснею «Коси-хмарочоси». 14-річна Дарина живе в Києві. Вона  неодноразово ставала лауреаткою всеукраїнських вокальних конкурсів. Грає на фортепіано та ударних, а також займається художньою гімнастикою.

Анжеліна Макфарлейн (RREALINA) стала фіналісткою з авторською піснею «Angel of light». 14-річна співачка є лауреаткою пісенних конкурсів, фіналістка минулорічного Нацвідбору на Дитяче Євробачення.

Вероніка Морська стала фіналісткою Нацвідбору з народною піснею «Шум». 10-річна Вероніка живе у місті Біла Церква.  Дівчинка є солісткою народного ансамблю «Співограй». Лауреатка багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів. 

Єлизавета Петрук потрапила до фіналу з піснею «The Spirit of Music» Софії Іванько, з якою Софія представляла Україну у 2019 році на Дитячому Євробаченні. 14-річна Єлизавета живе у селищі Гостомель. З 11 років займається вокалом у студії «Golden Voice». Неодноразова володарка гран-прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. 

Дар’я Реброва стала фіналісткою Нацвідбору з авторською піснею «Make Me Happy». 12-річна Дар’я навчається естрадного співу, грі на фортепіано та театрального мистецтва у мистецькій школі Краматорська. Здобула чимало перемог на різноманітних конкурсах

Софія Скварук потрапила до фіналу Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 з авторською піснею «Golden Time». 14-річна Софія живе у Рівному. Пише пісні з 8 років. Переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів. 

Марія Ткачук стала фіналісткою з авторською піснею «Пазли світу». 13-річна мешканка села Гатне біля Києва займається вокалом, фортепіано, грою на ударних інструментах. У 10 років написала першу авторську пісню, в 12 — провела перший сольний концерт. Має багато нагород міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Олена Усенко стала фіналісткою з авторською піснею «Важіль». Олені 14 років, живе у місті Біла Церква. Навчається у «Katapulta art music school». Минулого року брала участь у Нацвідборі Дитячого Євробачення й потрапила у фінал.

Переможця національного відбору на дитяче «Євробачення-2021» визначать під час фіналу 23 жовтня. Телеканал «UA: Культура» проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Четверо фіналістів, які на першому етапі виконували не власні пісні, отримають для участі пісню від Суспільного мовника.

Нагадаємо, Суспільний мовник отримав 118 заявок від дітей віком від 9 до 14 років на участь у національному відборі на дитяче «Євробаченні-2021». Із них 3 колективи та 115 сольних виконавців. Прийом заявок на участь у відборі тривав із 30 серпня по 19 вересня. Оргкомітет визначив 12 фіналістів серед учасників, чиї заявки відповідали умовам Положення.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2021» відбудеться 19 грудня в Парижі в концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена. У конкурсі візьмуть участь представники 19 країн, 11 із яких брали участь у торішньому дитячому «Євробаченні» у Варшаві. В Україні конкурс транслюватиме наживо канал «UA: Культура».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду