На Суспільному хочуть, щоб регіональне мовлення увійшло у топ-20 за часткою 18+

На Суспільному хочуть, щоб регіональне мовлення увійшло у топ-20 за часткою 18+

16:45,
11 Січня 2022
1649

На Суспільному хочуть, щоб регіональне мовлення увійшло у топ-20 за часткою 18+

16:45,
11 Січня 2022
1649
На Суспільному хочуть, щоб регіональне мовлення увійшло у топ-20 за часткою 18+
На Суспільному хочуть, щоб регіональне мовлення увійшло у топ-20 за часткою 18+
Такі плани прописані у Концепції регіонального мовлення НСТУ на 2022–2025 роки, схваленій наглядовою радою.

Стратегічне завдання регіонального телевізійного мовлення Суспільного на 2021–2025 роки – увійти в топ-20 за часткою 18+. Цей показник вимірюється для всіх регіональних каналів.

Таке завдання прописано у Концепції регіонального мовлення НСТУ на 2022–2025 роки, схваленій наглядовою радою на засіданні у грудні 2021 року. Протокол засідання опублікований на корпоративному сайті Суспільного.

Концепцію презентувала головна продюсерка регіонального мовлення дирекції регіонального мовлення НСТУ Марія Фрей.

За її словами, для того, щоб регіональне мовлення увійшла у топ-20, Суспільне планує реалізувати наступні завдання:

− збільшити кількість локального інформаційного контенту;

− створити майданчики для локальних дискусій;

− виробляти локальні розслідування;

− нарощувати можливості для виробництва контенту локальними кріейторами;

− виходити на гіперлокальні аудиторії;

− оновити лінійки закупних документальних циклів;

− розширити лінійки ігрових серіалів.

Марія Фрей розповіла, що для розроблення Концепції регіонального мовлення НСТУ на 2022–2025 роки були проведені: експертні зустрічі, стратегічні сесії та робочі обговорення, дослідження департаменту стратегічного маркетингу НСТУ, дослідження «Світове дослідження цінностей. Україна», «Культура (субкультура) бідності в Україні», Edelman Trust Barometr, Copenhagen Institute for Future Studies, експертне дослідження «Стратегічний потенціал громад».

За результатами експертних зустрічей були виділені основні пріоритети: підтримка креативного медійного сектору на місцях, продукування унікального контенту, в якому не зацікавлені комерційні мовники, розбудова кореспондентської мережі на гіперлокальному рівні, просвітництво широких аудиторій.

Визначені стратегічні напрями розвитку Суспільного в регіонах: локальний інформаційний контент, дискусійна і розслідувальна журналістика, проєктне виробництво і залучення аутсорсингу, гіперлокальне мовлення.

Локальний інформаційний контент: національні інформаційні блоки, локальні інформаційні блоки, міжрегіональні інформаційні блоки, новини «сусідів», новини Криму. За словами голови правління НСТУ Миколи Чернотицького, на регіональних каналах збільшать кількість новин, наразі на створення інформаційного каналу, яке планувалося попередньо, немає ресурсів.

Дискусійна і розслідувальна журналістика: «Створюй із Суспільним. Розслідування», розвиток локальних розмовних студій, міжрегіональне підсумкове токшоу, спеціальні проєкти про регіони, спеціальні проєкти з виборчої тематики, тематичні трансляції. Проєктне виробництво і залучення аутсорсингу: «Створюй із Суспільним», «Створюй із Суспільним. Документалістика», спеціальні проєкти філій із залученням аутсорсингу, локальний спорт, локальні музичні та мистецькі події.

Гіперлокальне мовлення: офлайн-зустрічі, навчальна програма, інформатори громад, журналісти громад. Платформи особливого значення в системі регіонального мовлення: «UА: Донбас», «UА: Крим», мовлення національних меншин.

За словами Марії Фрей, оплата праці інформаторів та журналістів громад із регіонів упродовж пів року здійснюватиметься за грантові кошти, надалі планується зарахування їх до штатного розпису компанії.

Основним завданням регіональних команд до 2025 року є розвиток регіональних сторінок у соцмережах та на YouTube, завоювання довіри локальної аудиторії. За словами членкині правління НСТУ Тетяни Кисельчук, в кожній регіональній дирекції шість працівників займаються digital-платформою, один з яких – YouTube-каналом.

Марія Фрей додала, що на етапі відбору проєктів від сторонніх продакшнів присутні представники digital-команди Суспільного мовлення, на етапі виробництва в усіх регіональних дирекціях також працює digital-редактор, який звертає увагу, як необхідно адаптувати і подати контент на YouTube-каналі.

За її словами, у 2022 році планується 33 млн грн витратити на контент, виготовлений на аутсорсингу. Конкурс проводиться у два етапи. Перший етап здійснює комісія регіональної дирекції, другий етап – визначення переможців –здійснює комісія, до складу якої входять члени правління та головні продюсери платформ, рішення приймаються колегіально. Члени правління беруть участь у роботі комісії і здійснюють контроль за прозорістю конкурсу.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Марія Фрей презентувала Концепцію регіонального мовлення ПАТ «НСТУ» на 2020 – 2021 роки. Згідно з концепцією, у 2020 році всі регіональні канали почали працювати як цілодобова система розповсюдження контенту – міжрегіональна платформа Суспільного «UA: Регіони».

Фото: пресслужби Суспільного. На фото – Марія Фрей

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Максим
20:07 / 16.01.2022
Я был бы за, если бы были программы на языках нацменьшинств по областям, где они живут. Где эти передачи? Я их например не вижу, если говорить за Одесскую область. Но я их слышу по радио, хотя и практически без образца культуры например музыкальной. Там больше разговоров, чем музыки.
прогноз
10:50 / 14.01.2022
За 4 роки ніхто і не згадає про регіональне суспільне мовлення. Бо воно припинить своє існування. До цього все йде. Хіба що новини залишаться і маленькі корпункти в областях.
НР
12:10 / 12.01.2022
Регіональне суспільне мовлення ЗНИЩЕНЕ. Крапка. Ця Концепція -ПРОФАНАЦІЯ. Ніякого "прориву" не буде. Ніколи.
АнтиФрей
11:23 / 12.01.2022
Какое региональная мовлення, о чем эта девушка вообще? Какая-то блатная, занимать очередную удобную денежную должность с имитацией деятельности. Писать списочки умеют и в пятом классе. Каким образом она это будет делать? Ресурс у нее для этого есть? Это просто территория абсурда, завалить свои компании, чтоб потом кататься по каким-то библиотекам и рассказывать, как будет вечное и светлое. Если бы только ей за покатушки бюджет не платили.
глядачі
00:16 / 12.01.2022
Ні в яке топ-20 регіональне мовлення суспільного не ввійде. Про нього невдовзі нікому буде і згадати, бо вже зараз там нічого місцевого немає, а усілякі пітчинги і серіали (ні про що) не допоможуть. Годі знущатися над глядачами!
Я плакаль У
22:19 / 11.01.2022
Ваш коммент слишком мелкий бисер для этих свиней. Они не поймут. Тем более такой стеб хорошей украинской. "Туповаты-с", правда, вороваты.
я плакаль
21:57 / 11.01.2022
Плани як у Гітлера і Наполеона разом взятих .Тільки , жонглюючи іноземною мовною казуістикою , кріейтори суспільного в рожевих окулярах навіть не намагаються дати відплвідь - чому суспільне за сім років конвергентувало в кінець топ-30 і чому для звитяжного інформаційного майданчикового гіперлокального локального дискусивного офлайнового просування в топ-20 треба ще чотири роки.
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду