Філії Суспільного покажуть тревел-шоу про архітектуру XX століття

Філії Суспільного покажуть тревел-шоу про архітектуру XX століття

16:12,
29 Жовтня 2021
1738

Філії Суспільного покажуть тревел-шоу про архітектуру XX століття

16:12,
29 Жовтня 2021
1738
Філії Суспільного покажуть тревел-шоу про архітектуру XX століття
Філії Суспільного покажуть тревел-шоу про архітектуру XX століття
Автор проєкту «Радянський бруталізм» – Павло Тодорович, який раніше працював на телеканалі і радіо Чернівецької філії Суспільного.

1 листопада о 20:00 усі регіональні телеканали Суспільного покажуть тревел-шоу «Радянський бруталізм», автором якого є колишній працівник Чернівецької філії Павло Тодорович.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

За словами Павла Тодоровича, тревел-шоу «Радянський бруталізм» про тих, які намагаються врятувати, зрозуміти та відкрити для інших модернізм і монументальне мистецтво радянської доби.

Як розповіла сценаристка проєкту, Юлія Подкидишева, такі історії можна було б зняти про будь-яку епоху, не лише про модернізм. Проте саме пам'ятки радянського періоду викликають чимало дискусій у суспільстві.

«Архітектура в Україні загалом страждає від недостатньої уваги до важливості реставрації, ревіталізації та якісної модернізації. І саме архітектура радянського періоду страждає ще й від знецінення внаслідок того, що була створена, по-перше, не так давно, а по-друге, в епоху, що асоціюється з історичними травмами українців. Як наслідок — маємо багато дискусійних питань: про (не)цінність мілітаристських пам’яток, (не)збереження радянського монументального мистецтва, (не)знесення модернізму на користь умовних торгових центрів. Дати новий поштовх видимості цим просторам (не лише мистецьким та архітектурним), показати різні думки щодо збереження (або не збереження) цього пласту та візуалізувати різні, іноді суперечливі історії цього мистецтва — наша важкодосяжна, але дуже амбітна мета», — сказала Юлія Подкидишева.

Нагадаємо, цьогоріч конкурсний відбір ідей «Створюй з Суспільним» Суспільний мовник проводить вчетверте. На пітчинг телепроєктів для філій Суспільного надійшло 193 заявки. 

У 2021 році програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 1 000 000 грн на один проєкт.

У 2020 році філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів. Із них відібрали 68 телепроєктів. Восени 2021 року ці проєкти почали виходити в ефірі філій.

У 2019 році на відкритому конкурсі відібрали 34 ідеї проєктів для регіонального мовлення, більшість із яких втілили у 2020 році.

Фото: пресслужба Суспільного

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Не родственник
10:01 / 30.10.2021
А у них сплошные родственнички на филиях. На одной из них работает муж продюсера, родная сестра продюсера, кума продюсера, ближайший друг продюсера... И премии получают соответственные. Хорошо устроились! А в ЦД закрывают глаза. И НР не вмешивается. Семейное суспильное, что вы хотите?
Corruption detected
00:44 / 30.10.2021
А нічо що Тодорович давній друг продюсера філії Волошиа? І кум? Норм пильнули бабла
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду