У філіях Суспільного стартує прямоефірне токшоу «Виборчий округ. Місцеві»

У філіях Суспільного стартує прямоефірне токшоу «Виборчий округ. Місцеві»

15:21,
30 Вересня 2020
2523

У філіях Суспільного стартує прямоефірне токшоу «Виборчий округ. Місцеві»

15:21,
30 Вересня 2020
2523
У філіях Суспільного стартує прямоефірне токшоу «Виборчий округ. Місцеві»
У філіях Суспільного стартує прямоефірне токшоу «Виборчий округ. Місцеві»
До дискусії в прямому ефірі філії Суспільного запрошують кандидатів на пости міських голів і депутатів місцевого самоврядування.

5 жовтня в ефірі регіональних телеканалів та радіо філій Суспільного мовлення стартує токшоу «Виборчий округ. Місцеві».

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Публічні співбесіди з кандидатами транслюватимуть наживо на регіональних телеканалах Суспільного в будні о 19:15 після підсумкового випуску новин.

У радіоверсії на хвилях «Українського радіо» дискусію будуть у повторі о 12:10.

Журналісти Суспільного допомагатимуть виборцям розібратися з програмами кандидатів і перевірятимуть учасників перегонів на знання місцевих проблем та розуміння повноважень місцевого самоврядування.

За словами члена правління Суспільного мовлення, відповідального за адміністративно-господарський напрям та регіональний розвиток, Миколи Чернотицького, на сьогодні Суспільне — єдиний незалежний мовник, що керується інтересами глядачів і слухачів. Він зазначив, що журналісти Суспільного не виконують нічиїх замовлень і не погоджують запитань.У межах «Виборчого округу. Місцеві» ведучі озвучать коротку довідку про учасників перегонів та поставлять запитання від редакторської групи й місцевих мешканців, дізнаються плани кандидатів щодо найбільших викликів регіону. Також кожен учасник матиме одну хвилину на самопрезентацію.

Нагадаємо, «Виборчий округ» — суспільно-політичний проєкт регіонального мовлення Суспільного, що має на меті налагодити якісний діалог між владою та виборцями, а також надати аналіз професійної діяльності осіб на виборних посадах. Завдяки незаангажованому майданчику Суспільного мовника виборці матимуть змогу розібратися з програмами кандидатів і зробити виважений самостійний вибір.

Проєкт «Виборчий округ» регіональних філій має вже 3 сезони: уперше на ефіри Суспільного запрошували народних депутатів-списочників восени 2018 року, кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) у липні 2019 року перед позачерговими парламентськими виборами, у сезоні листопада 2019 року аналізували роботу новообраних депутатів Верховної Ради за 100 днів після виборів.

Додамо, із 7 вересня на «UA: Першому», , на всіх регіональних телеканалах Суспільного, а також в ефірі «Українське радіо» й на діджитал-платформах: YouTube і Facebook-сторінці виходить токшоу «Зворотний відлік. Місцеві». Головна тема — місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня. 

Також на всіх платформах Суспільного з 7 вересня упродовж 7 тижнів триває виборчий марафон «Місцеві», в якому розповідають історії з усієї країни про проблеми, якими живуть люди в регіонах і як їх можна вирішувати на місцевому рівні, не чекаючи політичних рішень.

Фото: сайт corp.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду