З вересня 2020 року філії НСТУ вироблятимуть 1 год. власного контенту і 2,5 год. – міжрегіонального
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
З вересня 2020 року філії НСТУ вироблятимуть 1 год. власного контенту і 2,5 год. – міжрегіонального
Про план змін розповів під час засідання наглядової ради НСТУ член правління НСТУ Микола Чернотицький.
Він повідомив, що до 1 вересня планується запуск міжрегіональної платформи. Відповідно з 1 вересня 2020 року філії мають виробляти власного регіонального контенту близько 1 години, міжрегіонального – 2 години 30 хвилин.
Микола Чернотицький нагадав, що в компанії відбулися пітчинги творчих проєктів, за результатами яких, було відібрано декілька проєктів, які готуються до виробництва та запуску. У 2020 році планується виділити на виробництво контенту філіями (аутсорс) до 20 млн грн. Для порівняння, у 2019 році на виробництво контенту філіями (аутсорс) було виділено близько 4 млн грн.
За його словами, перед змінами відбудеться технічне переоснащення, закупівля обладнання. Цей план мають реалізувати до 1 червня.
Нагадаємо, у НСТУ розробили Концепцію регіонального мовлення ПАТ «НСТУ» на 2020 – 2021 роки. 23 регіональні блоки щодня в будні матимуть новини, міжрегіональне інформаційно-просвітницького ток-шоу, слот для програм стороннього виробництва, програми про національні меншини та будуть залучені у загальнонаціональне виробництво.
Як писав «Детектор медіа»,у жовтні стало відомо про наміри правління Національної суспільної телерадіокомпанії України закрити ранкові програми регіональних каналів Суспільного і почати виробництво спільного ранкового шоу на базі однієї філії.
Ця новина стурбувала колективи філій. У грудні 2019 року журналістки ранкової програми регіонального каналу «UA: Житомир» провели акцію протесту босоніж і з заклеєними ротами, щоб провернути увагу до проблеми.
Наприкінці грудня звільнилася вся команда ранкової програми на «UA: Донбасі». А на каналі «UA: Київ» колективу ранкової програми не продовжили контракт.
Варто зазначити, що у 2020 році заплановано збільшити кількість програм у філіях, які вироблятимуть сторонні продакшн студії. Для цього у листопаді 2020 року Суспільне відібрало на конкурсі 34 проєкти для регіональних телеканалів.