Суспільний канал «Лтава» змінив назву на «UA: Полтава»

Суспільний канал «Лтава» змінив назву на «UA: Полтава»

13:09,
24 Січня 2019
6365

Суспільний канал «Лтава» змінив назву на «UA: Полтава»

13:09,
24 Січня 2019
6365
Суспільний канал «Лтава» змінив назву на «UA: Полтава»
Суспільний канал «Лтава» змінив назву на «UA: Полтава»
Телеканал «Лтава» Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України отримав логотип Суспільного UA: і змінив назву на «UA: Полтава».

Це рішення оголосив 24 січня член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький. Про це повідомляє прес-служба НСТУ на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Отримання логотипу UA: — це відзнака якісної командної роботи усіх напрямів мовлення. Водночас нова назва — це і нова відповідальність, бо UA: ПОЛТАВА вже "під парасолькою" бренду UA: Суспільне мовлення», — сказав Микола Чернотицький.

Рішення про присвоєння нової назви філіям Суспільного ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. У поточному періоді ця регіональна дирекція показала найкращі результати і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного, зазначають на Суспільному.

Додамо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України переоформила ліцензію на мовлення НР № 01134-м від 30.03.2017 (багатоканальне регіональне телебачення, телемережа МХ-5, 10 каналів у Полтавській обл., обсяг мовлення – по 24 години на добу) у зв’язку зі зміною логотипа.

Нагадаємо, наразі логотип Суспільного отримали наступні філії: «UA: Суми», «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас», «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків», «UA: Волинь» і «UA: Одеса», «UA: Буковина», «UA: Черкаси», «UA: Закарпаття», «UA: Тернопіль».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду