Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»

Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»

14:50,
1 Червня 2017
8676

Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»

14:50,
1 Червня 2017
8676
Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»
Дмитро Хоркін став генеральним продюсером «Українського радіо»
1 червня 2017 року голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія представив колективу «Українського радіо» генерального продюсера Дмитра Хоркіна. Він відповідатиме за контент на трьох радіоканалах – «Українське радіо» (перший канал Суспільного радіо), «Промінь» (другий канал) і «Культура» (третій канал).

Після представлення Дмитро Хоркін розповів сайту «Суспільне мовлення» про першу зустріч із колективом.

«Я сказав колективу, що доля усміхнулася всім нам. Нарешті суспільне, нарешті Публічне акціонерне товариство, нарешті з’являться високі заробітні плати. Продюсер енергійний. Мій кабінет – коворкінг. Заходьте, сідайте з ноутбуком поруч зі мною і працюйте. Приносьте ідеї. Двері завжди відчинені. Прямий номер телефону вже дали. Ніякий я не Дмитро Миколайович, а Дмитро. Приходьте і кажіть про ідеї нових шоу, пошукаємо кошти разом», – сказав Дмитро Хоркін.

Він зазначив, що на новій посаді генерального продюсера до всіх прислухається і пристає до інших думок.

«Мені 31 рік. Я не апаратна людина. І ніколи не стану номенклатурником», – підкреслив Дмитро Хоркін і додав, що хоче створити на «Українському радіо» дружну атмосферу.

Дмитро Хоркін уже має плани щодо запуску нових програм на каналах «Українського радіо», які можна буде почути в ефірі чотирьох каналів «Українського радіо» з 4 вересня 2017 року. Він сказав, що у колективі будуть зміни.

«У цій ситуації переді мною стоїть виклик. У мене не має бути друзів. У мене мають бути ефективні колеги, які зі мною працюють. Мають бути кастинги, а не призначення. Має бути внутрішня конкуренція. Ми вже починаємо шукати ведучих ток-шоу», – додав Дмитро Хоркін.

Про зміни, які чекають на «Українське радіо», читайте найближчим часом в інтерв’ю з Дмитром Хоркіним на сайті «Суспільного мовлення».

Нагадаємо, Дмитро Хоркін – диктор, радіожурналіст, ведучий програм, політичний оглядач Першого каналу «Українського радіо».

22 січня 2017 року на першому каналі Українського радіо (УР-1) він запустив спецпроект «Бізнес-школа для переселенців з Донбасу».

З початку травня 2016 року на Першому каналі «Українського радіо» вийшла серія інтерв'ю Дмитра Хоркіна з журналістами, які залишили Донеччину та Луганщину через проросійських бойовиків та погрози терористичних організацій «ДНР-ЛНР».

Дмитро Хоркін є основним дикторським голосом офіційних заходів України, зокрема парадів до Дня Незалежності. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду