Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Працівники філій НСТУ надіслали на пітчинг 202 проекти
За інформацією Департаменту програм, для участі у творчому відборі було надіслано 202 проекти, про це повідомила прес-служба НСТУ.
Для того, щоб забезпечити максимальний доступ співробітників філій до участі у відборі, протягом цього пілотного пітчингу, продюсери філій не здійснювали попередньої експертизи проектів, а лише допомагали заповнювати документи та передавали проекти до Департаменту програм, зазначають у компанії.
Наступним кроком стане передача отриманих проектів генеральним продюсерам напрямів. Після розгляду всіх проектів, на Раді генпродюсерів буде прийнято рішення про те, які проекти рекомендовані до пітчингу ідей.
Нагадаємо, перший внутрішній відбір творчих проектів Суспільного мовника розпочався 12 лютого 2018 року. Відбір проводиться для проектів усіх платформ Суспільного мовника (ТБ, радіо, цифрових). Відбиратимуть проекти за напрямами: суспільно-політичні програми, просвітницькі та інші (спортивні, культурні, розважальні тощо). Подавати проекти для участі у відборі можуть працівники НСТУ. Більш детально про процедуру першого внутрішнього пітчингу можна дізнатися з коментаря програмного директорка ПАТ «НСТУ» Дарії Юровської.
Сайт «Суспільне мовлення» оприлюднює Порядок внутрішнього відбору творчих проектів ПАТ «НСТУ». Скачати документ можна тут.
До складу Ради генеральних продюсерів входять такі генпродюсери: просвітницького напряму Тетяна Кисельчук, суспільно-політичного мовлення Андрій Сайчук, розважального мовлення Руслан Городничий, «Українського радіо» Дмитро Хоркін, цифрової платформи телерадіокомпанії Дмитро Хільченко, служби маркетингу та стратегічного розвитку Микола Ковальчук, інформаційного мовлення Владислав Грузинський.
Основне завдання пілотного відбору – створити портфель проектів, повністю пропрацьованих та готових до запуску, аби, щойно у компанії з’являться кошти, одразу розпочинати виробництво. Наскільки швидко вдасться запустити їх у виробництво, в першу чергу, залежатиме від фінансування Суспільного. Адже цього року, замість гарантованого законом бюджету у 1,5 мільярда гривень, НСТУ отримає вдвічі менше – 776,6 мільйонів гривень.
Для пошуку додаткового фінансування НСТУ планує створити базу проектів, де ідеї, які пройшли відбір та погоджені Радою генпродюсерів, будуть доступні для перегляду донорам та грантодавцям, – здебільшого йдеться про постійних міжнародних партнерів, що вже декілька років підтримують створення суспільного мовлення в Україні.