У травні на «UA: Першому» виходитиме програма «Про що співає Європа» з Тімуром Мірошниченком

Про це йдеться на сайті каналу.

Програма «Про що співає Європа» виходитиме з понеділка, 4 травня, по четвер, 7 травня, о 17:30, а також у неділю, 10 травня, о 16:30.

Заплановано вісім випусків програми, в яких звучатимуть пісні переможців національних відборів на «Євробачення-2020». Усі пісні демонструватимуть з українськими субтитрами.

Тімур Мірошниченко розповість біографії виконавців, творчий успіх та історії появи пісень, які перемогли в нацвідборах на «Євробачення-2020».

За словами виконавчого продюсера творчого об’єднання розважального мовлення телеканалу «UA: Перший» Станіслава Мєдвєдєва, глядачі мають змогу після перегляду програми скласти власний рейтинг найкращих виконавців «Євробачення-2020».

«Ми пропонуємо глядачам почути пісні цьогорічних учасників, дізнатися про їхній шлях до перемоги в нацвідборах та скласти особистий рейтинг. Крім того, для глядачів "UA: Першого" ми переклали пісні. Тож навіть якщо ви не знаєте англійської, зможете зрозуміти, про що співає Європа, і зробити висновки, які стилі музики та які теми для лірики актуальні», – сказав виконавчий продюсер.

Нагадаємо, «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Організатори вирішили, що замість фіналу відбудеться онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом», який транслюватимуть 16 травня о 22:00.

Онлайн-концерт «Євробачення» покаже понад 40 країн. В Україні концерт наживо транслюватиме телеканал «UA:Перший», коментуватиме ведучий Тімур Мірошниченко. Радіослухачі зможуть почути трансляцію в ефірі  радіо « Промінь».

Наразі представники від України  гурт Go-A вдома на карантині знімає потрібні матеріали для онлайн-концерту «Євробачення: Європа сяє світлом».

Фото: з Фейсбук-сторінки Тімура Мірошниченка

comments powered by Disqus