SunSay, Pur:Pur та «Неангели» пройшли у фінал нацвідбору на «Євробачення-2016»

SunSay. Скріншот з YouTube

Результати смс-голосування телеглядачів та оцінок експертного журі оголосили ведучі шоу Олександр Педан і Дмитро Танкович у прямому ефірі телеканалів «UA: Перший» та СТБ, які вперше спільно проводять національний відбір на «Євробачення-2016».

У другому півфіналі загалом змагалися дев’ять виконавців, які набрали таку кількість голосів:

Учасник

Пісня

Голоси журі

Голоси глядачів

Сума голосів

Аркадій Войтюк

Все в тобі

4

6

10

Alloise

Crown

6

2

8

Japanda

Anime

1

1

2

NuAngels/Неангели

Higher

7

8

15

Pur:Pur

We Do Change

8

7

15

Peaks of Kings

Last Hope!

3

3

6

Вікторія Петрик

Overload

2

4

6

Pringlez

Easy to Love

5

5

10

SunSay

Love Manifest

9

9

18

Переможці визначалися сумою голосів телеглядачів і членів журі. До складу журі цьогорічного нацвідбору увійшли співачка Руслана Лижичко, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсу і композитор Костянтин Меладзе.

Фінал національного відбору на «Євробачення-2016» відбудеться в неділю, 21 лютого. У ньому змагатимуть шестеро виконавців – по троє з кожного з двох півфіналів. 6 лютого з першого півфіналу до фіналу пройшли співачка Jamala та гурти The Hardkiss і Brunettes Shoot Blondes.

Сам 61-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2016» пройде 10-14 травня в столиці Швеції, Стокгольмі. Як відомо, у 2015 році Україна не брала участі в музичному конкурсі.

Нагадаємо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також фінансові витрати, пов’язані з організацією поїздки фіналіста від України на «Євробачення-2016», котре буде проводитись у Стокгольмі. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення-2016» - його показуватиме виключно «UА:Перший».

comments powered by Disqus