На «Зворотному відліку» культурні діячі говоритимуть про український протест останніх 30 років

Гостями токшоу стануть культурні діячі, журналісти та політики.

Ведуча «Зворотного відліку» Мирослава Барчук на своїй сторінці у Facebook розповіла, хто саме говоритиме про український протест останніх 30 років.

«Сьогодні о 18:25 у святковому спецвипуску «Зворотного відліку» на UA: Перший збереться таке товариство: Олеся Островська, Андрій Куликов, Ірма Вітовська, Юрій Макаров, Роман Безсмертний, Олександр Мартиненко, Іван Леньо, Борис Єгіазарян, Матвій Вайсберг, Іван Малкович, Сергій Стерненко, Світлана Поваляєва, Рефат Чубаров, Тарас Стецьків, Тарас Шевченко, Едуард Драч, Вахтанг Кебуладзе», – написала вона.

За її словами, під час «Зворотного відліку» будуть включення з Віче на Майдані та з акції «Звільни Гонконг» під посольством КНР.

«Якщо ви скучили за розумним телебаченням, то ось воно», – зазначила ведуча про сьогоднішній випуск.

Нагадаємо, «UA: Перший» до Дня Гідності та Свободи покаже спецпроєкт і власний фільмВедучі спецпроєкту Єлизавета Цареградська та Данило Мокрик поговорять із гостями студії про три революції, які відбулися на майдані Незалежності: Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію гідності. Спецпроєкт транслюють із Будинку профспілок із панорамою на Хрещатик та майдан Незалежності.

comments powered by Disqus