«Крим, як це було»: Суспільне покаже документальні фільми до роковин окупації Криму

27 лютого, в роковини початку відкритої фази окупації Криму Російською Федерацією, на «UA: Першому» та «UA: Культура» відбудеться показ тематичних телепрограм.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

На «UA: Першому» о 20:05 буде транслюватися документальний проєкт «Руський мір. Дари волхвів. Спецтуристи». Стрічка присвячена підготовці Російської Федерації до окупації Криму та спробам організувати сепаратистський рух в Україні в рамках «Російської весни». Команда проєкту повертає глядачів до подій семирічної давнини, а також показує, як до них готувалася російська агентура. О 21:00 глядачі зможуть ознайомитися з випуском «Новин», після чого продовжиться показ документального фільму «Руський мір. Дари волхвів. Спецтуристи».

О 22:20 «UA: Перший» покаже документальний фільм «Крим, як це було». Стрічка розповідає історію українських офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов'язків на суші, на морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення й анексію українського Криму.

«UA: Культура» о 20:00 покаже документальний фільм «Операція "Крим"». Проєкт розповідає про реальні події березня-квітня 2014 року, спростовуючи російську пропаганду. Автори розкривають правду про те, як насправді відбувався псевдореферендум у Криму, який був прикриттям для прямої військової окупації частини території України. 

Нагадаємо, 26 червня 2020 року запустили новинний сайт «Суспільне Крим». На ньому висвітлюють події на окупованому півострові.

Фото: кадр із фільму «Крим, як це було» на каналі Babylon'13 в YouTube

comments powered by Disqus