Журналістка суспільного телеканалу «Лтава» здобула нагороду на конкурсі про україно-ізраїльські відносини

suspilne.media

Про це йдеться  на сайті suspilne.media та на каналі в Youtube Golda Meir Institute Ukraine.

Олена Никифоренко виграла шляхом таємного голосування журі з матеріалом із прифронтової зони на кордоні із Сектором Гази, який вийшов в ефірі телеканалу «Лтава» у рамках військової програми «Позиція». У 2014 році журналістка відвідала міжнародну конференцію в Ізраїлі. Там їй вдалося поспілкуватися з майором Ізраїльської армії Германом Гільтманом, уродженцем Запоріжжя, який уже кілька десятків років живе і працює в Ізраїлі. Окрім того, Олена Никифоренко зустрілась із заступником мера міста Сдерот, який показав Сектор Гази і детально розповів про все, що там відбувалося.

Під час нагородження вона сказала, що напередодні вона купила планшет і це був її перший досвід у ролі оператора.

«За власної ініціативи я поїхала на кордон Сирії та Лівану, де брала інтерв’ю в мера міста Хацор-на-Галіліт і дізналася про державну програму, що передбачає в кожній новій квартирі обладнання спеціальних кімнат-бомбосховищ. Усе це я фільмувала на свій планшет, і згодом ці сюжети увійшли документальними відрізками в програму "Позиція" на "Лтаві". Це й була одна з робіт, яку я подала на конкурс і посіла третє місце», – розповіла Олена Никифоренко.

Олена Никифоренко брала участь у двох номінаціях конкурсу з трьома роботами з програм «Позиція», «Ранок на Лтаві» та «Гості ранку». 

«Цілі Суспільного мають сприяти появі таких матеріалів та бажанню журналістів доносити повну картину події до своїх глядачів і читачів, – наголосила Олена Никифоренко. – Я і мої колеги, які мають міцну громадянську позицію, з радістю готові виконати свій обов’язок, бути всередині процесу і надавати якісну перевірену інформацію, дотримуючись основних принципів Суспільного, щоб нам довіряли».

У конкурсі взяли участь понад 200 робіт. Третє місце з Оленою Никифоренко поділили Галина Ярема і Надія Собенко. Друге місце посіли Сергій Удовик, Анна Недашківська, Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Євген Лісовий, Галина Ярема та Надія Собенко.

Перше місце виборов Дмитро Угніченко (Кременчук) та Євгенія Овчіннікова (Київ). Конкурс оголосили у вересні 2017 року Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та Україно-Ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. До участі приймали аудіо-, відео- і друковані матеріали українською та російською мовами у трьох номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів», «Україно-ізраїльські відносини» та «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій».

Головою журі був Матвій Ганапольський, до складу журі входили Геннадій Поліщук, Альберт Фельдман, Світлана Леонтєва, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Андрій Куликов, Сергій Томиленко, Соня Кошкіна.

 Нагадаємо, нещодавно редакторка Миколаївської філії НСТУ  Тетяна Бакоцька стала однією з переможців журналістського конкурсу «Жінки. Мир. Безпека».

comments powered by Disqus