Закарпатська філія НСТУ отримала техніку від донорів зі Словаччини для виробництва програм мовами нацменшин

Про це повідомила прес-служба НСТУ на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Менеджер Закарпатської філії НСТУ Мирослав Поляковський розповів, що вони звернулися через Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді до організації SlovakAID, аби отримали допомогу у формуванні пакета документів та заступництво Генерального консула Мірослава Мойжіту.

«В результаті за грантовою програмою ми отримали не тільки відеокамеру та комп’ютер, а й додаткове завдання з виготовлення контенту, над яким уже працює словацька редакція нашої філії», – сказав він.

Наразі словацька редакція виробляєпрограму «Словацькі погляди» на каналі «UA: Закарпаття», тижневик «Словацький калейдоскоп» на «Українському радіо. Ужгород» та «Справи, релакс, забава» словацькою на радіо «Тиса FM». Також редакція долучається до створення проєкту Ethno Vision.

«Співпраця зі словацькими донорами покращила наш інструментарій у роботі не тільки для національних меншин, а й напрямі про національні меншини. Глядач отримує більше: не лише інформаційно-подієві репортажі, а й культурологічно-просвітницький контент. Такі формати потребують і людського ресурсу, і якісного технічного забезпечення»— розповіла завідувачка редакції програм словацькою мовою «UA: Закарпаття» Габріелла Бровді.

Нагадаємо, у Закарпатській філії працює  п'ять редакцій мовами національних меншин (угорською, румунською, російською / ромською / русинською, словацькою й німецькою). Найчисельнішою має бути угорська редакція. 

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus