Шаповалов подав до суду на НСТУ через звільнення з посади менеджера «UA: Донбас»

Справа опублікована на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень 8 квітня 2020 року.

Андрій Шаповалов подав позовну заяву до Сєвєродонецького міського суду (Луганська область) із позовною заявою до Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (місцезнаходження: м. Київ, вул. Мельникова, буд. 42) про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди у розмірі 100000,00 грн.

В обґрунтування позовних вимог Андрій Шаповалов зазначає, що його було незаконно звільнено з посади менеджера філії.

Позовну заяву розглянув  суддя Сєвєродонецького міського суду Луганської області Іван Посохов.

Справу розглядатимуть 16 червня 2020 року о 10:45 у приміщенні Сєвєродонецького міського суду Луганської області у відкритому судовому засіданні.  У судове засідання викликають осіб, які беруть участь у справі.

Андрій Шаповалов на своїй фейсбук-сторінці закликав уважно стежити за перебігом судових перипетій. «Цей кейс буде корисний всім менеджерам та продюсерам. Звільнити вас просто так ніхто не має права», – зазначив він.

Нагадаємо, з 10 березня 2020 року Андрія Шаповалова звільнено з посади менеджера регіональної дирекції «UA: Донбас», а Сергія Нощенка – з посади продюсера філії. У керівників закінчилися строкові трудові договори.

З 11 березня тимчасовою виконувачкою обов’язків менеджера філії Суспільного «UA:Донбас»  призначили Ірину Коваль, тимчасово виконуючем обов’язків продюсера філії став Олександр Марченко. 

Член правління НСТУ Микола Чернотицький сказав «Детектору медіа», що члени правління одноголосно прийняли рішення оновити менеджерську команду «UA: Донбас».  «Всі були повідомлені. Ми розійшлися», – додав він.

Фото: Фейсбук-сторінка Андрія Шаповалова

comments powered by Disqus