П’ятеро ведучих «UA: Волині» займатимуться у спортзалі для телепроєкту «Прокачайся на максимум: Фітоняшки»

Героями своєрідного реалітішоу стали п’ятеро ведучих Іванна Остапчук, Вікторія Рудь, Віта Климовець, Богдана Шевчук та Яна Заяць, які упродовж двох місяців займатимуться у спортзалі з професійними тренерами і розповідатимуть та показуватимуть, як змінилися їхнє тіло та спосіб життя.

Проєкт виходитиме у прямому ефірі ранкової передачі щовівторка о 7:00. Про це повідомляє сайт каналу.

Головний меседж проєкту «Прокачайся на максимум: Фітоняшки» – нагадування про те, що спорт – це не лише про здоров’я чи удосконалення тіла, а й про здійснення мрій та досягнення мети.

«Усі учасниці – ведучі і, насправді, за кадром вони звичайні люди зі своїм багажем страхів, комплексів та нав‘язаних стереотипів. У кожної своя історія, якою вони наважились поділитися з телеглядачами. Фахові тренери та психологи на прикладі досягнення спортивних цілей допоможуть учасницям Богдані Шевчук, Вікторії Рудь, Яні Заяць, Іванці Остапчук, Віті Климовець зрозуміти, як потрібно йти до мети у житті і незважати на усе, що нас гальмує. Дівчата навчаться сприймати та аналізувати критику, попрощаються зі шкідливим баластом і спробують набуті навички застосувати у особистому житті. Цей ранковий проєкт наповнений символізмом і з кожним випуском це стає зрозуміліше», – розповів лінійний продюсер телемовлення «UA: Волинь» Влад Зінкевич.

 У першому випуску проекту «Прокачайся на максимум:Фітоняшки» ранкові ведучі оголюють емоції, щиро говорять про те, що їх хвилює, та ставлять амбітні цілі.

Керівниця творчої групи ранківців «UA: Волинь»Богдана Шевчук також стала учасницею проєкту. За її словами, вжодної з ведучих немає серйозних проблем з зайвою вагою, натомість є недоліки фігури, які можна і варто усунути: зайві кілограми, пласкі сідниці, надмірно худі ноги та проблемні зони після пологів.

«Учасниці проєкту мають на меті довести, що спорт – це не лише схуднення чи нарощування м"язів, а й можливість позбутися комплексів та невпевненості. Це бажання і вміння досягати мети і працювати на результат. Попри те, що це проєкт, у якому добряче відчутна конкуренція, в реальному житті ми підтримуємо одна одну і ефект від цього вже є, в емоційному плані», розповіла вона.  

16 листопада на офіційній сторінці телеканалу у Фейсбуку розпочнеться голосування, під час якого глядачі зможуть віддати свій голос за фаворитку. Ведуча та її тренер, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають приз від спонсора – туристичної агенції – подорож до Європи.

Нагадаємо, Волинська філія Суспільного мовлення влітку на фестивалі «Бандерштат» мовила 4,5 години в прямому ефірі на хвилях «Українського радіо. Луцьк», 7 годин трансляції наживо в телеефірі «UA: Волині» та 19 філіях Суспільного і понад 24 години стрім-трансляцій на фейсбук-сторінках телеканалу й радіо.

comments powered by Disqus