Назвали переможців конкурсу на посаду менеджера у Миколаївській та Полтавській філіях НСТУ (Доповнено)

Про це повідомляє НСТУ на своєму сайті.

За результатами цього конкурсу менеджерами регіональних дирекцій Суспільного стали:

«Миколаївська регіональна дирекція» — Лугінець Дмитро Олегович,
«Полтавська регіональна дирекція "Лтава"» — Сазонов Ігор Олександрович.

Рішення про призначення менеджерів зафіксоване у протоколі правління НСТУ за 17 грудня. 

Для збільшення зображення клікніть на нього

У НСТУ зазначають, що Ігор Сазонов із 2015 року працює в Полтавській філії Суспільного (тоді — ОДТРК). Був заступником директора творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм, директором програм ТБ, головним та лінійним продюсером. Раніше працював у Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення в Полтавській області.

З 1 жовтня 2018 року Ігор Сазонов був тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера Полтавської філії НСТУ.

За час своєї роботи в філії на посадах продюсера та директора програм Ігор Сазонов реалізував такі проекти, як прямі трансляції матчів української суперліги з волейболу та інших спортивних змагань, перевезення обладнання філії з орендованого приміщення у власне, організація багатовекторної спеціалізації працівників філії.

За даними компанії, Дмитро Лугінець із 2014 року працює в Миколаївській філії (тоді — ОДТРК), опікувався комп’ютерною мережею і апаратним обладнанням телерадіокомпанії. Має вищу освіту за спеціальністю системи і методи прийняття рішень, здобув кваліфікацію аналітика з комп’ютерних систем.

З грудня 2017 року став головним інженером філії. Займався розробкою та впровадженням нових технологій, координацією робіт із реконструкції, модернізації та введенням в експлуатацію нового обладнання. Також забезпечував прямі трансляції, включення й телемости.

Загалом у конкурсному відборі було отримано 6 заявок: 2 кандидати – на посаду менеджера у Миколаєві, 4 – у Полтаві.

У НСТУ зазначають, що з новообраними менеджерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи може бути продовжено.

Правління НСТУ вирішило продовжити трудові договори з продюсерами і менеджерами філій, яких обрало на конкурсі раніше. 

Нагадаємо, з 26 листопада по 7 грудня 2018 року тривав повторний відбір  на посади менеджерів у Миколаївській та Полтавській філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України. Попередній конкурс там не відбувся.

У листопаді правління Національної суспільної телерадіокомпанії України не визначило переможців на конкурсі на посаду менеджера у Полтавській та Миколаївській філіях Суспільного. 

21 вересня менеджер Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Євгеній Сердюк написав заяву на звільнення. З 24 вересня він не працює у філії.

Додамо, у травні 2018 року колектив Миколаївської регіональної дирекції звернувся до голови правління ПАТ «НСТУ» Зураба Аласанії та виконавчого директора Олександра Лієва з відкритим листом, в якому звинувачують попереднього керівника Ярослава Індикова (ще був генеральним директором Миколаївської ОДТРК, а згодом директором виконавчим Миколаївської філії) в тому, що здійснив "дивну оборудку", внаслідок якої значна частина студійного обладнання, техніки та декорацій, якими користувалися з 2015 року, не належать філії. 

У Миколаївській філії тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Івана Галамасюка.

Фото: прес-служби НСТУ, фотограф Володимир Шевчук

comments powered by Disqus