Координатором роботи над ранковим шоу для філій Суспільного став Володимир Ладижець

Про це член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, який відповідає за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, сказав в інтерв’ю «Детектору медіа».

За його словами, Володимир Ладижець продовжить роботу, яку розпочав продюсер Чернігівської філії НСТУ, очільник робочі групи з розробки концепції оновленого ранкового шоу Артем Шелковий.

«За результатом має вийти велике ранкове шоу національного масштабу з кореспондентами у кожній філії, які готуватимуть цікаві історії, робитимуть включення та матеріали для спільного ефіру. До запуску такого нового шоу, ранкові програми можуть виходити у попередньому форматі. Це вже питання окремо до продюсера кожної філії чи будуть вони продовжувати виробляти програму до запуску нового формату, чи вже чекатимуть запуску нового шоу. Залежить, звісно, від наявності у філії відповідної команди, яка б продовжила роботу, і бажання цієї команди продовжувати чи ні», – сказав Микола Чернотицький.

Нагадаємо, у 2020 році правління Суспільного мовлення розглядає всі регіональні філії як одну велику платформу доставки міжрегіонального контенту. Платформа має запрацювати з вересня. У зв’язку з цим менеджери НСТУ вирішили оновити ранкове шоу.

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія у жовтні 2019 року сказав, що у філій НСТУ швидше за все заберуть ранкові програми і перенесуть їх в одне місто. 

У грудні 2019 року у НСТУ заявили, що готують оновлену концепцію ранкового мовлення у регіонах. Робочу групу запропонували очолити продюсеру Чернігівської філії НСТУ Артему Шелковому, який у січні 2020 року вирішив залишитися продюсером у Чернігові.

У філіях почали протестувати проти закриття ранкових програм і деякі колективи ранкових програм звільнилися. Зокрема, 20 грудня на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Донбас» вийшов останній випуск ранкового шоу «Донбас lite». Весь колектив ранкового шоу в прямому ефірі написав заяви про звільнення.

27 грудня 2019 року вийшов останній випуск програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ». У команди, яка робила програму закінчився дворічний контракт, його не продовжили.

В ефірі «UA: Донбас» і «UA: Київ» після звільнення колективів замість ранків виходять повтори програм.

Фото: фейсбук-сторінка Володимира Ладижця

comments powered by Disqus