Канал «UA: Запоріжжя» призупиняє вихід програм у прямому ефірі через захворювання на COVID-19

Із 25 вересня до 2 жовтня частина команди Запорізької філії Суспільного мовлення працюватиме дистанційно через підтверджені випадки захворювання на коронавірус серед членів колективу.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

На особливий режим роботи перевели всю філію. Усі хворі на COVID-19 перебувають на самоізоляції. Удома залишаються й ті працівники, хто контактував з інфікованими.

За словами продюсерки «UA: Запоріжжя» Наталії Андреєвої, сітку мовлення тимчасово змінять.

«Радійники філії працюватимуть дистанційно й саме так готуватимуть контент для "Українського радіо Запоріжжя" (такий досвід уже мали на початку епідемії). Вихід у телевізійний ефір проєкту "Сьогодні. Головне" тимчасово зупинимо до 2 жовтня. Телевізійні новини створюватимемо дистанційно й без участі ведучих — це буде дайджест найважливіших подій регіону за день. Плануємо транслювати його в ефірі о 20:30», — сказала Наталія Андреєва.

На роботі диджитал-відділу особливий режим не позначиться. Саме з соціальних мереж і сайту «Суспільне. Новини» аудиторія зможе отримувати оперативні новини.

Нагадаємо, на Суспільному неодноразово підтверджували COVID-19 у працівників філій у різних регіонах. Через що ці філії Суспільного змінювали режим роботи, припиняли на деякий час вихід прямоефірних програм і новин, співробітники працювали дистанційно.

comments powered by Disqus