Частина філій Суспільного провели останні ефіри ранкової програми власного виробництва

if.suspilne.media

Команди ранкових програм у філіях Суспільного підготували спеціальні випуски, в яких розповіли про історію ранку в регіоні, поспілкувалися з колишніми і теперішніми  колегами, згадували про досвід та експерименти в прямому ефірі.

Команда проєкту «Ранок з UA: Закарпаття» підсумувала епоху ранкового мовлення, що тривала 15 років.

«Найцікавіші фрагменти архівних ретроспектив, інтерв'ю зі знаковими ведучими, огляд найоригінальніших рубрик – це далеко не все, що потрапило до останнього ефіру», – зазначили на YouTube-каналі «Суспільне Закарпаття».  

На «UA: Волині» теж згадали про вісім років історії ранкової програми.

«Ми завершуємо цю історію на 8 році роботи. "Ранок", "Ранок Нової Волині", "Ранок на UA: Волинь", "Ранок з Суспільним Волині" – це все ті офіційні та робочі назви першого на Волині ранкового телешоу. Ми пережили чимало змін: як власних внутрішніх, професійних, емоційних, фізіологічних, так і усіх політичні, воєнних, корпоративних - трансформацію державного (читай провладного) у Суспільне і насправді ми усією командою надзвичайно пишаємось, що долучились до цієї важливої реформи. Ми залишаємося вдячними глядачам і колегам, Ми прокидалися з вами, інформували, розважали, експериментували, співпереживали, співчували, розділяли радість і горе регіону і завжди залишалися "своїми". Отримували багато хороших відгуків та хейту. За це теж велике усім спасибі. За кадром завжди залишалися фахівці, яких, впевнений, не знайти на Волині, тому що вони допомогали реалізовувати наші божевільні ідеї, на які потрібно було техніки на мільйони гривень, але вони завжи знаходили вихід. я по цей час не можу зрозуміти, як нам вдавалися деякі речі, і це залишається фантастикою. 8 років роботи для нас – це 4 304 години прямого ефіру, це 3 228 гостей, з якими ми знайомили вас, це 2152 зачіски для ведучих і 2152 дні, коли ми прокидалися серед ночі», – йдеться на YouTube-каналі «Суспільне Волинь».  

В ефірі «UA: Кропивницький» згадали історію ранкової програми та розповіли про новий проєкт «Ранок на Суспільному».

14 липня відбувся заключний ефір «Ранкової кави» на телеканалі «UA: Кропивницький».  Під час ефіру розповіли про тих, хто працював у програмі впродовж десяти років, також повідомили глядачам про новий формат ранкового шоу на Суспільному.  

«Сьогодні ми провели особливий ефір ранкового шоу  відзначили 10 років програмі «Ранкова кава». Про проєкт говорили ті, хто був його обличчями в різні роки. Для багатьох наше шоу стало стартовим майданчиком в кар’єрі. Ранковий ефір це завжди виклик і можливість, які подолає тільки той, хто цей стиль життя прийняв за основу, саме в такій тезі об’єдналися думки колег з ранків різних років. Також сьогодні ми передаємо естафету ефіру всеукраїнській програмі «Ранок на Суспільному», у виробництві якої  беруть участь всі філії. Це новий епізод в історії ранків. Він інший, я би сказала, дещо складніший, потребує постійного вирішення не тільки творчих питань, а й технічних, оскільки значно зросли вимоги до якості матеріалів. Попри ці виклики, ми змістовно представлятимемо область в національному ефірі», — розповіла сайту «UA: Кропивницький» продюсерка Кропивницької філії Суспільного Олена Кваша.  

 Команда «Ранку з UA:Дніпро» показала закулісне життя ранкової програми.

Команда ранкової програми «Новий день» на каналі «UA: Вінниця» попрощалася на своїх приватних фейсбук-сторінках.

«Продовжимо співпрацю в інших проектах, а "Новий день" залишиться у наших серцях, як чудовий старт і неоціненний досвід», – написала ведуча Тетяна Щегловська.

Фото: Фейсбук-сторінка Тетяни Щегловської

Також на приватних фейсбук-сторінках попрощалися журналісти ранкової програми каналу «UA: Житомир».

Фото: Фейсбук-сторінка Наталії Дехтієвської

«Останній ефір ранкової програми. Дякуємо глядачам, гостям ефірів та всій команді, яка створювала проєкт понад 10 років», – зазначили на каналі «Суспільне Житомир» в YouTube.

10 липня вийшов останній ефір передачі «Карпатський ранок» на каналі «UA: Карпати».

Цей проєкт стартував ще у квітні 2018-го і виходив щобудня о 7-й. У ньому ведучі ознайомлювали глядачів зі щоденним життям Прикарпаття.

На «UA: Буковині» з квітня виходить спільний телерадіоранок «Інформаційний сніданок». 14 липня він востаннє вийшов на каналі «UA: Буковина», але залишається на хвилях «Українське радіо Буковина»  і на YouTube-каналі «Суспільне Буковина». Радіоведучі в ефірі попрощалися з слухачами до завтра, 15 липня., і не згадували про новий міжрегіональний проєкт, який побачать телеглядачі.

Нагадаємо, з 15 липня по буднях із 6:30 по 9:00 на всіх регіональних каналах Суспільного мовлення виходитиме міжрегіональне інформаційно-пізнавальне шоу «Ранок на Суспільному». Проєкт складатиметься з двох частин, кожен із чотирьох ведучих матиме власні рубрики.

Згідно з концепцією, міжрегіональне шоу триватиме 2,5 години й буде інформаційно-пізнавальним. 70% контенту програми виготовлятимуть регіональні команди: 23 кореспонденти та 23 відеографи в кожній області. Ще 30% створюватимуть 25 працівників Київської філії. 

Додамо,  мета міжрегіонального ранкового проєкту — згуртувати філії Суспільного довкола викликів і досягнень країни й розповісти локальні історії широкій аудиторії.

comments powered by Disqus