13 лютого – публічне обговорення «Концепції мовлення нацменшин»

Місце проведення заходу буде повідомлене учасникам 9 лютого 2018 року на їхні контактні електронні адреси/мобільні телефони, повідомляють у компанії.

Під час обговорення будуть озвучені систематизовані правки, рекомендації, зауваження від існуючих в системі НСТУ редакцій, що мовлять мовами нацменшин, профільних громадських організацій, представників громадськості національно-культурних товариств України, представників спільнот, що проживають в Україні, міжнародних організацій та експертів, представників профільних державних органів та інших.

На запрошення проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» під час публічного обговорення виступить профільний експерт Ради Європи Джоан Барата Мір (Joan Barata Mir) з Іспанії.

Зареєструватися на участь у заході можна до 8 лютого 2018 року, надіславши повідомлення на електронну адресу m.frey@suspilne.media з темою «Публічне обговорення». Для реєстрації потрібно повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посаду, мобільний телефон.

Місце проведення заходу: готель “ALFAVITO” (вул. Предславинська, 35 Д, головна зала – «Конгрес»).

Організаційна підтримка заходу: правління та наглядова рада ПАТ «НСТУ», проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні», МГО «Інтернаціональний Союз».

Нагадаємо, у січні менеджери НСТУ розробили перший варіант концепції мовлення нацменшин для філій Суспільного. Концепцію подали на розгляд  і затвердження наглядовій раді НСТУ, після чого розпочалися активні обговорення щодо її удосконалення. Наразі у філіях, де виходять програми мовами нацменшин, ведуться дискусії про проект концепції. Представники нацменшин із філій Суспільного надіслали свої пропозиції і зауваження керівництву НСТУ та наглядовій раді.   

На фото: автори концепції - менеджерка суспільно-політичного напряму  НСТУ Марія Фрей, член правління НСТУ Роман Вінтонів і член наглядової ради НСТУ, обрана в категорії забезпечення прав нацменшин, Дарія Карякіна. 

Фото надане Офісом Ради Європи в Києві

comments powered by Disqus