На «Громадському радіо» Любов Морозова вестиме програму про класичну музику

Перший випуск буде присвячений американським мінімалістам, зокрема на українських радіохвилях порозвучить Стів Райх, йдеться на офіційній сторінці у Facebook «Громалського радіо».

«Ми вирішили перший сезон присвятити не бароковій чи там романтичній музиці (про неї й так є кому розказувати), а одразу ХХ століттю з усіма його концептуальними викрутасами, не-завжди-естетичній естетиці й переважного незрозумілими композиторськими задумами. Але говорити про це все Люба та її гості будуть настільки просто й популярно - намагаючись пояснити, що мав на увазі автор і як йому взагалі на думку спало таке написати - наскільки це взагалі можливо. Такий собі, знаєте, канал "Діскавері", тільки про складну музику», – повідомляють на «Громадському радіо».

Головний звукорежисер «Громадського радіо» Андрій Іздрик додав, що йому часом хотілося послухати класичну музики по радіо. «А то як же так – музика є, а на радіо її немає. І ще й щоби пояснили. Але мені самому така задача, ясна річ, не по зубах – на таке вчитися треба», – зазначив він. 

Нагадаємо, протягом 2016 року на «UА:Першому» показували «Мистецькі історії» – проект про кращі зразки класичної музики. Про це повідомляє прес-служба каналу. Його вела Галина Бабій. 

Додамо, ряд програм про класичну музику також виходить на радіо «Культура» (третій канал «Українського радіо». 

comments powered by Disqus