Виконавчим директором Громадського обрано Катерину Горчинську

Михайло Марків

Про це повідомляє сайт Громадського.

 «Це призначення повинне закінчити перебудову Громадського ТБ з «мовника Майдану» в «мовника нового українського суспільства» і покращує перспективи майбутньої співпраці з Суспільним мовленням, яке має з’явитися в 2016 році внаслідок реорганізації державного радіо і ТБ. Громадське залишатиметься одночасно і важелем впливу на випадок спроб політично заблокувати реформу Суспільного мовлення, і в майбутньому має стати елементом цього Суспільного мовлення, якщо реформа буде просуватись успішно», – сказав член Наглядових рад Громадського ТБ і Суспільного мовлення Євген Глібовицький.

Конкурс на посаду CEO Громадського тривав з жовтня 2015 року. Резюме надіслали понад 200 кандидатів. Після серії попередніх співбесід Програмна рада організації рекомендувала кандидатів для обрання Наглядовою радою.

«Катерина Горчинська є професіоналом з бездоганною репутацію, яких так бракує в Україні. Той факт, що Катерина Горчинська приєдналася до команди Громадського є важливим кроком для того, щоб Громадське ставало еталоном якісної журналістики, зважаючи, що Катерина добре розуміє світові медійні процеси. Також важливо, що Громадське де-факто впроваджує чіткий розподіл повноважень, що є запорукою сильної організації. Роль виконавчого директора саме в тому, щоб впроваджувати стратегію і реалізовувати місію – творення інформаційного простору для розвитку суспільства сталого розвитку і особистості», –  пояснює голова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк.

Катерина Горчинська працювала заступником головного редактора Kyiv Post, керівницею відділу розслідувань «Радіо Свобода», кореспондентом The Wall Street Journal в Україні.

До складу Наглядової ради входять історик Ярослав Грицак, журналіст Олексій Шалайський, експерт Chatham House Орися Луцевич, директор Школи журналістики Києво-Могилянської академії Євген Федченко, засновник експертної компанії pro.mova Євген Глібовицький, філософ Михайло Мінаков, економіст, декан KMBS Олександр Саврук.

comments powered by Disqus