Телеведучі «UA: Першого» відновлюють проект «Що там з Євробаченням»

Наразі проект виходитиме лише у Facebook та на каналі «Що там з Євробаченням» на Youtube. Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» повідомив один із ведучих проекту Тімур Мірошчинченко.

Щотижня над випуском працюватимуть троє телеведучих суспільного каналу «UA: Перший» – Тімур Мірошниченко (найдосвідченіший експерт «Євробачення», коментував пісенний конкурс останні шість років, вів дитяче «Євробачення» у Києві в 2009 і 2013 роках, був ведучим «Євробачення-2017» у Києві), Сергій Шинкарчук (редактор проекту «Битва міст» і ведучий програми «Як це?») та Андрій Городиський (ведучий і редактор «Новини. Світ»).

У 2017 році ці троє телеведучих започаткували та понад два місяці успішно вели  як в соцмережех, так і на телеканалі «UA: Перший» проект «Що там з Євробаченням». Саме завдяки цьому проекту глядачі дізнавалися про підготовку до «Євробачення-2017», який проходив у травні в київському Міжнародному виставковому центрі, про учасників конкурсу та міжнародну команду, яка створювала шоу. 

Цього року ведучі вирішили продовжити проект із власної ініціативи. Як сказав «Суспільному. Детектор медіа» Тімур Мірошниченко, щотижня гості проекту (музиканти, ведучі, блогери) в студії розповідатимуть про своїх фаворитів на «Євробаченні-2018», а також про новинки конкурсу.

«Наразі невідомо, чи комусь із нас пощастить поїхати у Португалію і показати, що на місці відбувається з підготовкою до "Євробачення". На жаль, у нас для цього немає фінансування. Робимо проект у вільний від роботи час», – сказав Тімур Мірошниченко.

Він зазначив, що на сьогодні у Національній суспільній телерадіокомпанії України невідомо, хто буде коментувати конкурс на телеканалі «UA: Перший» та хто ввійде у склад знімальної групи, яка може поїхати у Португалію.

Нагадаємо, на 63-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» від України їде 20-річний співак Melovin (Костянтин Бочаров) із піснею Under The Ladder («Під сходами»).

Півфінали «Євробачення-2018» у Лісабоні пройдуть 8 і 10 травня, а фінал – 12 травня. До участі в міжнародному конкурсі зголосилися 43 країни, у тому числі Росія, яка не виступала в Україні на «Євробаченні-2017».

Цього року телеканал СТБ разом із суспільним мовником «UA:Перший» транслюватиме міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» у Лісабоні (Португалія). Раніше право трансляції належало лише Національній суспільній телерадіокомпанії Україні, яка є членом Європейської мовної спілки – засновника та організатора конкурсу. 

comments powered by Disqus