На Суспільному визначили чотири пріоритети для розвитку Українського радіо в регіонах

На Суспільному визначили чотири пріоритети для розвитку Українського радіо в регіонах

12:26,
20 Липня 2021
2417

На Суспільному визначили чотири пріоритети для розвитку Українського радіо в регіонах

12:26,
20 Липня 2021
2417
На Суспільному визначили чотири пріоритети для розвитку Українського радіо в регіонах
На Суспільному визначили чотири пріоритети для розвитку Українського радіо в регіонах
На Українському радіо проаналізували підсумки й готуються до наступного сезону.

Член правління Суспільного Дмитро Хоркін розповів регіональній команді про чотири напрями для розвитку Українського радіо в наступному сезоні. Про це йдеться на корпоративному сайті НСТУ. У форматі відеоконференції спільно з генпродюсеркою регіонального мовлення Суспільного Марією Фрей, виконавчою продюсеркою Українського радіо Юлією Шелудько, продюсерами філій та керівниками регіональних редакцій радіо обговорили поточний стан справ і плани на розвиток Українського радіо і його регіональних станцій зокрема.

«Як усі медійники, влітку ми аналізуємо підсумки й готуємося до наступного сезону. Одним із важливих досягнень є те, що всі наші радіостанції — Українське радіо, Радіо Промінь і Радіо Культура – вже є в індустріальній панелі. Ми бачимо цифри, дослідження. Наше сукупне зростання тижневого охоплення, всієї групи радіостанцій Суспільного – 36%. Для подальшого зростання у новому сезоні нам потрібні яскраві нові проєкти й передачі», — зазначив Дмитро Хоркін.

За його словами, є приємні зрушення у результатах охоплення Українського радіо в середніх містах. Ще до реформи ці команди відзначалися якісними проєктами — Житомир, Чернігів, Полтава, Львів, Луцьк. За словами члена правління Суспільного, перший пріоритет – це класифікація регіональних дирекцій радіо.

Виконавча продюсерка Українського радіо Юлія Шелудько координуватиме команду радіо, яка проаналізує наявні дані досліджень «Kantar Україна» за перше півріччя, щоб у наступному сезоні досягти кращих результатів, краще задовольнити потреби аудиторії. Дмитро Хоркін зауважив, що правління всіляко сприятимемо запуску нових проєктів у найбільших українських містах: Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Запоріжжі й Кривому Розі.

Другий пріоритет для радіо — це спільні спецпроєкти кількох обласних радіостанцій Суспільного, що дозволяють розвинути горизонтальні зв’язки між різними регіонами, об’єднати зусилля кількох редакцій.

Водночас Дмитро Хоркін зауважив, що зловживати таким форматом співпраці регіональним редакціям не варто і запропонував критерії обрання тем для спільних проєктів. За його словами, спецпроєкт робиться з трьох причин: надзвичайна цікавість для аудиторії; важливий іміджево проєкт (як “Ігри Нескорених” у Кривому Розі); має соціальну функцію, реалізовує місію Суспільного мовника. Проєкти про ромів, про людей з інвалідністю, про нацспільноти.

Третій важливий напрям — це діджитал. «Для нас, для лінійного радіо, це означає формування третього варіанта дистрибуції, поширення нашого контенту – подкасти. Зараз нас можна слухати на хвилях FM, AM, стрімінг на наших сайтах. А тепер – ще готуємо подкасти. Це дуже конкурентний ринок, – розповів Дмитро Хоркін. – Які особливості контенту для подкастів: по-перше, це мають бути теми-”нетлінки”, без прив’язки до часу, доби, пору року, а по-друге, – особлива роль цікавого оповідача».

Четвертий напрям для розвитку Українського радіо в регіонах — це аутсорс. Суспільне планує замовляти не проєкти «під ключ», а окремі послуги, яких не вистачає: послуги сценаристів, саунд-продюсування, журналістів-розслідувачів, коли треба поїздити по віддалених громадах.

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Марії Фрей, для замовлення послуг аутсорсу на 2022 рік треба вже починати підготовку: аналізувати наявні ресурси, обирати теми, для яких потрібне залучення сторонніх підрядників.

Новину підготувала Ілона Шевченко

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду