У Британії підрахували неплатників збору за телебачення

За даними TV Licensing, британської служби зі збору та контролю сплати за перегляд суспільного телебачення, понад 50 тис. проігнорували плату за ТБ у  Лондоні, більш ніж 17,4 тис. – у Глазго і понад 10,7 тис. – у Бірмінгемі.


Задарма ТБ-сигнал приймають близько тисячі глядачів щодня. Серед міст з найбільшою кількістю неплатників також Ліверпуль (понад 8 тис.), Манчестер (понад 7,7 тис.), Ноттінгем (понад 6,7 тис.), Брістоль (понад 4,7 тис.), Белфаст (понад 4,6 тис.).

Загалом кількість неплатників становить близько 5% від усіх домогосподарств з телеприймачами у Великій Британії, і цей показник залишається приблизно на одному рівні останні п’ять років. Тобто переважна більшість мешканців «туманного Альбіону», а саме 19 з 20 домогосподарств чи установ, справно платять за телебачення, як цього вимагає закон.

Нагадаємо, що кожен так званий ліцензійний збір у розмірі $224 (£146)  щороку має надходити до британської державної скарбниці від кожної установи чи квартири, де дивляться телебачення, незалежно від кількості телеприймачів та мешканців. Ті, хто ухиляється від сплати, ризикують отримати повістку до суду та штраф у розмірі до £1 тис.

Джерело: Рrnewswire

comments powered by Disqus