Британія не прирівнюватиме ліміт реклами до європейського рівня

11:01,
20 Грудня 2011
1652

Британія не прирівнюватиме ліміт реклами до європейського рівня

11:01,
20 Грудня 2011
1652
Британія не прирівнюватиме ліміт реклами до європейського рівня
Ofcom, незалежний регуляторний орган у галузі теле- і радіомовлення Великої Британії, вирішив не змінювати дозволений ліміт реклами для британського ТБ.

Згідно з правилами Ofcom реклама на державних комерційних телеканалах Великої Британії ITV, Channel 4 та Channel 5  може тривати не більше семи хвилин на годину та дев’ять хвилин на решті каналів.

Обсяг реклами на годину у країнах ЄС відповідно до Директиви про аудіовізуальні медійні послуги, оновленої у 2007 році, рекламний час не може перевищувати 12 хвилин на годину.

Після консультації Ofcom вирішив не змінювати обмеження, що існували у Британії, вирішивши, що це буде не в інтересах глядачів, адже в такому разі це означатиме збільшення кількості рекламних роликів і зниження якості телеконтенту.

ITV було створено у 1955 році для конкуренції з ВВС. Мовник посідає друге місце за обсягом аудиторії у Великій Британії, канали його групи хоча і належать державі, фінансуються переважно з комерційних джерел, але водночас зобов’язані також випускати телепродукцію суспільного значення.


Джерело Marketingweek

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pocket-lint
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду