Восени на «UA:Першому» почне виходити програма Мирослави Гонгадзе Prime Time

youtube.com

Щотижня ведуча запрошуватиме на інтерв'ю співрозмовників, дії та рішення яких впливають на долю України - західних та українських політиків, урядовців, експертів.

«Я хотіла робити подібну програму вже давно. У програмах "Голосу Америки" я маю можливість спілкуватись з цікавими особами і речі, які вони розповідають, часто не потрапляють в ефір через брак часу. Нарешті з'явилася нагода - керівництво "UA:Першого" захотіло бачити подібний проект на телеканалі. Я довгий час ходила вагітна назвою програми і нарешті десь у травні з допомогою невеликого мозкового шторму з колегами ми зійшлися на назві Prime Time», - розказала Мирослава Гонгадзе.

За її словами,  вона не намагатиметься ставити своїх героїв у незручне становище чи щось розслідувати, натомість дасть їм можливість висловитися, аби глядач сам вирішував, наскільки щирими і чесними є їх відповіді.

«Також хочеться цим проектом привернути увагу західних політичних та державних діячів до України і дати можливість почути їх українському глядачеві», - сказала телеведуча.

Нагадаємо, у липні стало відомо, що з вересня на «UА:Першому» виходитиме авторська передача журналістки та телеведучої «Голосу Америки» Мирослави Гонгадзе. Про це журналістка повідомила у себе на Facebook. Подробиці про проект «Суспільному мовленню» розповів гендиректор НТКУ Зураб Аласанія. Мирослава Гонгадзе братиме інтерв'ю у політиків та чиновників у США, а також буде приїздити в Україну, аби поспілкуватись з місцевими «топами». Тема розмов - Україна, її поточний стан та майбутнє.

comments powered by Disqus