До «Євробачення» біля МВЦ відкрили сквер, де висадили 105 дерев і 70 кущів (ФОТО)

Про це йдеться на сторінці у Facebook КО «Київзеленбуд».

Біля МВЦ » (орієнтир Броварський проспект, 15, в’їзд зі сторони Броварського проспекту, станція метро «Лівобережна) влаштовано 3600 кв.м. газону, висаджено 105 дерев та 70 кущів, сформовано живу огорожу з самшиту та дерену, встановлено 25 лав та 25 урн.

«Нові доріжки, поливо-зрошувальна система, лави та урни, нові насадження та нові дизайнерські рішення в оновленні ландшафту», – описує сквер «Київзеленбуд».

Також «Київзеленбуд» біля МВЦ висадить велике панно з квітів, в основі якого буде символ «Євробачення» – червоно-чорне намисто. У столиці найближчими днями планують висадити 5000 квітів. Окрім того, в усіх районах столиці буде встановлено логотип «Євробачення». Зеленбудівці наразі креативно їх оформлюють.

Нагадаємо, до «Євробачення» Арку дружби народів у Києві на території Хрещатого парку заклеюють кольоровим папером, щоб зробити з неї інсталяцію Arch of Diversity («Арка розмаїття»). 

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення»  відбудуться 9 та 11 травня у Києві. Фінал «Євробачення» – 13 травня. Під час кожного  шоу буде два рекламних перерви, після 5-ої і 12-ої пісні.

Україну на пісенному конкурсі в цьому році представить гурт O.Torvald, який виступить у фіналі під номером 22.

comments powered by Disqus