«UA:Перший» розпочинає вокальний проект «Фольк-music. Діти»

Програма виходитиме в ефірі щосуботи, йдеться на сайті «UA:Першого».

«В ефірі з’являтимуться лише автентичні народні пісні, які раніше не звучали у програмі "Фольк-music". Заради цього конкурсанти мають можливість звернутися до своїх бабусь та дідусів, які можуть пам’ятати маловідомі народні пісні своєї молодості, або зробити аранжування відомої народної пісні – сучасне, акустичне чи навіть виступити акапельно. Все залежатиме від того, як дитина захоче показати себе на проекті», – сказала Оксана Пекун.

Учасники проекту «Фольк-music. Діти» змагатимуться у трьох вікових групах: 4-6 років, 7-10 років та 11-14 років. Переможці визначатимуться протягом вихідних днів – суботи та неділі – за допомогою телефонного та SMS-голосування. У Новорічному фіналі учасники з числа переможців кожного окремого випуску програми отримають почесні дипломи і спеціальні призи проекту «Фольк-music. Діти-2017», повідомляє «UA:Перший».

Нагадаємо, проект «Фольк-music» виходить в ефірі телеканалу «UA:Перший» з 2008 року, популяризує українську народну музику заради збереження автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. У кожному випуску виступають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків України, а зіркові учасники програми представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів або оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Фото: «UA:Перший»

comments powered by Disqus