«UA: Перший» показуватиме документальний проект «Радіо Свобода» «#ВУКРАЇНІ»

16 листопада вийде перший епізод «Бобринецькі ковбої», повідомляє «Радіо Свобода».

«На Кіровоградщині фермери почали масово озброюватися. Спочатку сотні, а потім і тисячі. Хто вони – місцеві "ковбої", які намагаються захиститися, хто насправді ті, кого вони називають "рейдерами", і де шукати правду – про це йдеться у першому документальному фільмі циклу», – анонсує перший випуск «Радіо Свобода».

«Україна, яку показуємо ми, – надзвичайна та унікальна насамперед своїми людьми. Саме через історії героїв ми демонструємо, чим живуть люди, чи-то в глибинці, чи у великому місті. Ці люди самі змінюють свою долю і свою країну – країну, де вже давно припинили розраховувати на владу і навчилися вирішувати свої проблеми самі. Саме тому цей проект вийшов актуальним, гострим і водночас дуже красивим», – наголосила головний продюсер «Радіо Свобода» Наталія Симоніна.

Автор документального циклу, журналіст «Радіо Свобода» Антоніна Маровді додала, що вони поставили собі за мету показати таку Україну, яку ще ніхто не показував. «Ми їдемо туди, де ніколи не бачили телевізійників, ми говоримо на незручні теми і показуємо проблеми, про які бояться говорити», – пояснила вона і додала, що це не «тревел-шоу», це невигадані історії справжніх людей.

Російською мовою проект виходитиме щосереди о 19:30 на телеканалі «Настоящее время». Українська редакція «Радіо Свобода» готує проект #ВУКРАЇНІ на замовлення телеканалу «Настоящее Время», обидві редакції є частиною міжнародного мовлення, яке фінансує Конгрес США.

Нагадаємо, Українська редакція «Радіо Свобода» співпрацює з «UA: Першим» з 2014 року, в ефірі суспільного мовника виходить телепрограма «Схеми: корупція в деталях».

Скріншот із фільму «Бобринецькі ковбої»

comments powered by Disqus