У телецентрі «Олівець» діятиме офіційна фан-зона зимових Олімпійських ігор-2018

На місці працюватиме одразу декілька локацій, йдеться на сайті suspilne.media.

За інформацією компанії, у холі телецентру, де з літа облаштували UA: HUB, буде діяти лекторій, ігрова зона, виставка та прес-зона.

Лекторій. Протягом місяця тут пройде 45 різнопланових лекцій для глибшого ознайомлення з історією, правилами та реаліями Олімпійських ігор. Серед доповідачів – спортсмени, майстри спорту, багаторазові чемпіони України та світу, призери Олімпійських ігор, представники Федерацій зимових видів спорту, а також знавці у сферах психології, маркетингу, спорту та інших дисциплін.

Ігрова зона. В інтерактивній ігровій зоні дорослі та діти зможуть спробувати свої сили у керлінгу, лижному спорті та біатлоні – видах спорту, які входять до програми Зимових Олімпійських ігор-2018. Тут розташують спеціальні поля, техніку та тренажери, які дадуть можливість хоча б частково відчути те, що переживають під час змагань наші спортсмени.

Виставка. На виставці буде представлено спортивний інвентар із Зимових Олімпійських ігор. Ви зможете побачити та навіть потримати в руках речі учасників та переможців, які допомагали своїм власникам завойовувати медалі. Також тут розміститься декілька інфобордів з історією Олімпійських ігор, цікавими фактами та інформацією про учасників.

Прес-зона. У прес-зоні в режимі онлайн транслюватиметься одразу сім відеопотоків з Зимових Олімпійських ігор-2018, в той час як в ефір «UA:Перший» йтиме лише один з них. Тут ви зможете побачити всі змагання та повболівати за українську команду. Зареєструватися на усі заходи, які відбуватимуться у прес-зоні, можна за посиланням: https://goo.gl/83ab9U.

Також у фан-зоні передбачена й музична програма. В лютому тут відбудеться декілька концертів за участю талановитих українських гуртів.

Окрім того, паралельно із фан-зоною у приміщенні телецентру працюватиме єдиний в Україні музей телебачення. Записатися на екскурсії можна буде у будь-який день.

Відкриття фан-зони відбудеться 9 лютого о 19:00 в холі київського телецентру за адресою: вул. Мельникова, 42. Вхід вільний.

Додамо, що подібні фан-зони працюватимуть і у філіях НСТУ. Зокрема у приміщенні Херсонської філії НСТУ 9 лютого розпочне роботу прес-центр із лекторієм та фан-зона для висвітлення подій Зимових Олімпійських ігор-2018. У прес-центрі телеканалу «Скіфія» (м. Херсон, Перекопська 10) відбуватиметься спілкування журналістів та студентів зі спортсменами, експертами, діячами в галузі спорту, представниками НОК України у Херсонській області, діятиме лекторій.

Фото Олексія Темченка

comments powered by Disqus