Тетяна Терехова та Андрій Городиський будуть коментувати «Євробачення-2017» на «UA:Першому»

Про це йдеться на сторінці «Євробачення» у Facebook.

За словами Андрія Городиського, немає чого хвилюватися, адже у коментаторській кабінці у Міжнародному виставковому центрі можна говорити лежачи та їсти виноград. «Я буду на репетиціях і вже знатиму, що казати під час прямого ефіру», – сказав ведучий.  

Теле- і радіоведуча Тетяна Терехова разом із ведучим і журналістом Тімуром Мірошниченком шість років поспіль представляли «Євробачення» в прямому ефірі на «UA: Першому».

У зв’язку з тим, що Тімур Мірошниченко на «Євробаченні-2017» працюватиме в грін-румі, де конкурсанти після виступів чекатимуть оцінок журі, організатори обрали нового коментатора. Загалом, Тімур Мірошниченкоза 12 років роботи на телебаченні працював на більш як 30 проектах «Євробачення».

Андрій Городський на Перший Національний уперше потрапив у 2005 році, з 2007 року почав активно займаюся міжнародною журналістикою. З вересня 2014 року Андрій Городиський разом із Юлією Куценко веде проект «Новини. Світ». У 2017 році він активно бере участь у проекті «Що там з Євробаченням», який виходить в ефірі «UA: Першого» та у Facebook.

Нагадаємо, вперше за історію конкурсу троє ведучих – Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко – будуть вести англійською мовою прямі ефіри 62-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Володимир Остапчук і Олександр Скічко у тандемі вестимуть шоу на сцені. Тімур Мірошниченко на «Євробаченні-2017» працюватиме в грін-румі.

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

comments powered by Disqus