Студія програми «РадіоДень» переїхала на час Олімпіади-2018 у фан-зону, звідки щодня вестиме прямі ефіри

Про це сайту «Суспільне мовлення» розповів шеф-редактор Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

У фан-зоні діятиме кілька майданчиків, серед яких буде лекторій, ігрова зона, виставка, прес-зона та імпровізована радіозона, сказав він.

За словами шеф-редактора УР-1, щодня, з 9 по 25 лютого у цій радіозоні працюватимуть по черзі троє ведучих Роман Коляда, Галина Бабій та Андрій Любіч. Вони вестимуть у прямому ефірі програму «РадіоДень», яка одночасно транслюватиметься на Першому каналі Українського радіо та на двох телеканалах – загальнонаціональному «UA: Культура» і супутниково-кабельному «UA:Крим». На «UA: Першому» у цей час транслюватимуть змагання.

«На час Олімпіади, з 9 по 25 лютого, ми адапотовуємо цю програму до навколоспортивної тематики. Це не буде суто спортивна програма з оглядом Олімпіади. Для цього у нас є інші проекти. Вона покликана пошити олімпійський дух і розкрити нові теми, пов’язані зі спортом. Щодня ми запрошуватимемо гостей, а також спікерів із лекторію фан-зони. Окрім того, наші кореспонденти робитимуть невеличкі включення, стріми з інших майданчиків фан-зони», –  зазначив Юрій Табаченко.

Програма «РадіоДень. Олімпіада 2018» триватиме у будні з 14:30 по 14:55, у суботу та неділю – з 11:00 до 11:35.

9 лютого, у день відкриття Олімпіади,  о 14:30 «РадіоДень» вестимуть двоє ведучих Галина Бабій та Андрій Любіч, їхнім гостем стане відомий український коментатор Сергій Савелій, додав шеф-редактор УР-1.

Юрій Табаченко підкреслив, що однією з особливостей радіостудії стане її загальнодоступність. Кожен із відвідувачів, які прийдуть у фан-зону, зможуть побачити і почути, як ведучі працюють у прямому ефірі у холі телецентру, куди з початку 2018-го року вхід вільний.

Галина Бабій додала, що у радіостудію у фан-зону будуть запрошувати людей мистецтва, які розповідатимуть про свою дотисніть  до спорту, олімпійські види спорту та спільність і відмінність між Північною і Південною Кореєю.

Нагадаємо, 9 лютого о 12:00 у телецентрі «Олівець» на вул. Мельникова, 42 відбудеться урочисте відкриття офіційної фан-зони Зимових Олімпійських ігор-2018. 

Перед початком трансляції церемонії відкриття Олімпіади-2018  у фан-зоні виступлять Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея Пан Лі Янг-Гу, голова правління НСТУ Зураб Аласанія та заступник голови КМДА Олексій Резніков. Під час урочистостей заплановані виступи корейського танцювального колективу К рор і майстрів тхеквондо, також презентація корейської кухні. З української сторони запланований виступ Академічного хору Українського радіо.

Фото: Facebook-cторінка Галини Бабій

На головній: Галина Бабій готується до виходу прямоефірної програми з фан-зони у телецентрі

comments powered by Disqus