Персональні дані журналістів «До ТеБе» розмістили на сайті сепаратистів

Персональні дані співробітників Донецької регіональної дирекції Національної телекомпанії України розмістили на сайті сепаратистів «Трибунал».

Про це повідомляє телеканал «До ТеБе».

До списків «карателів-пропагандистів» потрапили троє працівників каналу «До ТеБе»: журналістки Алевтина Гармаш, Ірина Чистюхіна та оператор Михайло Кноблох. Вони мають акредитацію для роботи в зоні АТО.

На інтернет-ресурсі з назвою «Трибунал. Возмездие настанет» розміщені особисті фотографії співробітників, а також копії їх службових посвідчень.

«Я лише півтора місяці працюю на каналі і вже встигла отримати від ворога такий «почесний» статус пропагандиста. Це зобов᾽язує мене до ще більш плідної роботи, але, все ж, в журналістиці, а не у такій рідній для окупантів пропаганді», – розповіла журналістка телеканалу «До ТеБе» Алевтина Гармаш.

Відомо, що п’ятого жовтня хакери зламали сторінку прес-центру штабу АТО у Facebook та електронну пошту. Прес-центр здійснює акредитацію журналістів для роботи на лінії зіткнення. Напередодні журналісти телеканалу «До ТеБе» проходили таку акредитацію.

«Взагалі у нас практично всі співробітники мають акредитацію для роботи в зоні АТО. Тому ми не здивуємось, якщо до так званого трибуналу потраплю я та інші мої колеги. Але занепокоєння викликає те, що при акредитації ми здаємо ще і копії паспортів, де персональних даних значно більше, ніж у службових посвідченнях», – зазначив заступник директора виконавчого філії НТКУ «Донецька регіональна дирекція» Ілля Суздалєв.

В телефонному коментарі телеканалу «До ТеБе» керівник прес-центру штабу АТО Вадим Мисик не зміг ані підтвердити, ані спростувати зв᾽язок між хакерською атакою на очолювану ним структуру та потраплянням персональних даних журналістів до списків «ДНР». 

Нагадаємо, 30 січня 2016 року під будівлею телеканалу «До ТеБе» невідома особа поклала гранату Ф-1. 24 серпня цього ж року по вікнах редакції стріляли з травматичної зброї.

Більше дивіться 18 жовтня о 19.15 у передачі «Новини До ТеБе».  

comments powered by Disqus