Павло Грицак написав заяву на звільнення з посади головного продюсера НСТУ - Майкл Щур

Про це повідомив Майкл Щур (член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів)  у Facebook.

«Хочете ржаку про Євробачення?

Є майже триста незакритих угод по Євробаченню. 
Є пікет під кабміном, на який прийшли люди, бо їм не заплатили 20% грошей за роботу на Євробачення. 
Є розслідування КРУ і Прокуратури по Євробаченню. 
Є людина, яка відповідала за організацію Євробачення. 

Сьогодні вобід ця людина отримує питання: що вам треба, щоб завершити всі незакриті проблеми?
І що робить ця людина? Ні не пише про те, що йому треба. 
Пише заяву на звільнення))

Тобто Євробачення провели ок. Всі щасливі. А от завершити документальну роботу нормально - ні-ні це не до мене - самі розгібайте. Я втомився. Я йду. 

І що порадите робити?», – зазначив Майкл Щур.

Нагадаємо, Павло Грицак був призначений на посаду заступника генерального директора НТКУ 15 грудня 2016 року.  Він відповідав за музичні, спортивні і розважальні програми та підготовку до «Євробачення-2017».

У лютому 2017 року, після того як частина команди «Євробачення» на чолі з виконавчими продюсерами Вікторію Романовою та Олександром Харебіним пішли з проекту, Павло Грицак став виконавчим продюсером «Євробачення».  За словами Павла Грицака, його право на підпис на платіжних документах щодо «Євробачення-2017», яке проходило в Києві з 9 по 13 травня, завершилося 15 травня 2017 року. 22 травня він був скорочений з посади заступника генерального директора НТКУ і перейшов на посаду продюсера розважальних та спортивних програм, також він отримають попередження про скорочення посад.

1 червня 2017 року Павло Грицак дав підсумкову прес-конференцію стосовно «Євробачання». На ній він сказав,що не знімає з себе відповідальності за інцидент під час виступу української співачки Джамали у фіналі конкурсу.

Також він заявив, що наразі 150 компаній, які працювали на Євробаченні», не мають розрахунку.  Остаточний розрахунок буде здійснено після того, коли ПАТ «НСТУ», як організатор, переконається у тому, що всі послуги надані у повному обсязі. Підрядники не погоджуються чекати і готуються 6 червня, починаючи з 08:00, розпочати безстроковий пікет під стінами Кабміну. 

Фото: Віталій Носач

comments powered by Disqus