Олександра Мельничука та Павла Грицака призначили заступниками гендиректора НТКУ

Олександра Мельничука та Павла Грицака призначили заступниками гендиректора НТКУ

10:48,
15 Грудня 2016
7269

Олександра Мельничука та Павла Грицака призначили заступниками гендиректора НТКУ

10:48,
15 Грудня 2016
7269
Олександра Мельничука та Павла Грицака призначили заступниками гендиректора НТКУ
Олександра Мельничука та Павла Грицака призначили заступниками гендиректора НТКУ
Голова Комісії з перетворення Олег Наливайко 15 грудня 2016 року призначив Олександра Мельничука та Павла Грицака заступниками генерального директора НТКУ. Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив голова Держкомтелерадіо та голова Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ Олег Наливайко.

15 грудня відбулося представлення нових менеджерів в НТКУ.

Олександр Мельничук відповідатиме за формування програмної сітки мовлення телеканалу «UA:Перший», інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм. «У НТКУ є хороші люди, варто додати більше креативу та сучасних форматів», - прокоментував Олександр Мельничук.

Нагадаємо, у 2007 році Олександр Мельничук обіймав посаду першого віце-президента НТКУ. Тоді встиг запустити політичне ток-шоу «Один за всіх» та низку інших телепроектів. Згодом працював виконавчим продюсером телеканалу НТН, відповідав за виробництво телепрограм. 2013 року Мельничук очолив телеканал НТН, пропрацював гендиректором 2 роки, звільнився за власним бажанням.

Павло Грицак відповідатиме за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. «НТКУ потрібні спонсори та якісний маркетинг. Перш за все ми працюватимемо у цьому напрямку. Щодо спортивного мовлення НТКУ, то першочерговим завданням є забезпечення якісної трансляції та виготовлення телепрограми в рамках Чемпіонату світу з біатлону, що відбудеться у лютому 2017 року. Щодо «Євробачення-2017», то двох виконавчих продюсерів та шоу-продюсера конкурсу вже затверджено EBU. Я буду радий допомогти колегам. Щодо документальних проектів – працювати з керівником ТО «Документальні фільми» Юрієм Макаровим для мене велика честь», – зазначив Пало Грицак.

Павло Грицак – український бізнесмен, телевізійник та кінопродюсер, медіаменеджер, член оргкомітету «Євробачення-2017».

Нагадаємо, у 2002-2005 роках Павло Грицак працював у НТКУ директором Дирекції міжнародних відносин, організовував спільну роботу телекомпанії з міжнародними організаціями, трансляції Олімпійських ігор та «Євро 2004», перші трансляції українських телепрограм за кордоном, а також першу трансляцію в Україні міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2002». 2005-2007 рр. працював на посаді віце-президента НТКУ та виконавчого продюсера «Євробачення-2005». У 2007-2016 рр. працював в медіа бізнесі.

Олег Наливайко назвав призначення логічним. За його словами, Павло Грицак має репутацію людини, яка не боїться братися за масштабні проекти і вдало їх реалізує. «Олександр Мельничук теж має хороший досвід керівника каналу, впевнений, він зможе налагодити виробництво цікавого контенту у НТКУ», – зауважив голова Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ.

За інформацією, сайту «Суспільне мовлення» на посаду заступника гендиректора також повернувся Євген Каленський, який довго судився за можливість це зробити.

Таким чином наразі на НТКУ є перший заступник гендиректора Олександр Харебін, шість заступників гендиректора: Ганна Бичок, Михайло Шматов, Вікторія Романова, Олександр Мельничук, Павло Грицак та Євген Каленський. Виконуючим обов'язки генерального директора після звільнення Зураба Аласанії не призначено нікого. Наразі вся відповідальність за дяльність НТКУ лежить на голові Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ - Олегові Наливайку.

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він висловив незгоду з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму. 

2 листопада Кабінет Міністрів погодив звільнення Зураба Аласанії. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко повідомив, що новим керівником НТКУ може стати хтось із заступників Зураба Аласанії. Сам пан Аласанія, який поки ще працює гендиректором НТКУ, виступає за те, щоб його наступником був хтось із компанії, тому що вони в процесі перетворення, і водночас не проти, щоб це був «варяг».

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», три заступники Зураба Аласанії написали заяви на звільнення: Михайло Шматов, Дарія Юровська та Вікторія Романова. Заступник генерального директора з питань контент Дарія Юровська 4 листопада звільнилася.  

Зазначимо, наразі триває другий етап реформи суспільного мовлення, який проходить із жовтня 2016-го по січень 2017 року. У січні 2017 року має бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ.

Фото: mmr.ua, wikipedia.org

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду