Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ

Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ

18:29,
7 Червня 2017
5949

Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ

18:29,
7 Червня 2017
5949
Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ
Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ
Павло Грицак, який 6 червня 2017 року написав заяву на звільнення з посади головного продюсера музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії України, став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ («UA: Перший») з питань «Євробачення».

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

До обов’язків Павла Грицака входитиме закриття проекту «Євробачення-2017». Йому допомагатиме Юрій Біловус, який залишається директором виконавчим дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017» та головою тендерного комітету. До кінця 2017 року проект «Євробачення-2017» мають закрити, вважає пан Аласанія. 

За словами Зураба Аласанії, 12 червня 2017 року Павло Грицак і Ганна Бичок (колишня виконуюча обов’язки голови правління НСТУ) поїдуть у Женеву на засідання оргкомітету «Євробачення» Європейської мовної спілки.

Нагадаємо, 3 травня голова оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітер Фрайлінг сказав німецькому виданню Heute, що допускає введення санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу. Це може бути штраф або заборона участі країн у конкурсі до трьох років.

Додамо, 1 березня Юрій Біловус став директором виконавчим дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017», а також  головою тендерного комітету. До цього тендерний комітет очолював заступник гендиректора Національної телекомпанії України (з 19 січня 2017 року – НСТУ) Павло Грицак. Пан Біловус мав право підписувати протоколи тендерного комітету та укладати угоди з переможцями тендерів. До січня 2017 року він був директором ТОВ «Євромедіа Україна».

Власниками компанії «Євромедіа Україна» є Павло Грицак (частка 99%), який очолює групу компаній Euromedia, що займається організацією заходів і виробляє кіно- і телепродукт для ринків України та ближнього зарубіжжя, та Валентин Шостак (частка 1%). З 15 грудня 2016 року Павло Грицак був призначений заступником гендиректора НТКУ. Він був відповідальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. До того, Павло Грицак був виконавчим продюсером «Євробачення-2005», яке проходило в Україні.

У лютому 2017 року, після того як частина команди «Євробачення» на чолі з виконавчими продюсерами Вікторію Романовою та Олександром Харебіним пішли з проекту, Павло Грицак став виконавчим продюсером «Євробачення».  За словами Павла Грицака, його право на підпис на платіжних документах щодо «Євробачення-2017», яке проходило в Києві з 9 по 13 травня, завершилося 15 травня 2017 року. 22 травня він був скорочений з посади заступника генерального директора НТКУ і перейшов на посаду продюсера розважальних та спортивних програм. У цей день Павло Грицак отримають попередження про скорочення посад.

2 червня Майкл Щур (член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів)  на своїй сторінці у Facebook оприлюднив заяву на звільнення продюсера музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії Павла Грицака, написану 2 червня 2017 року.За словами пана Грицака, посада продюсера не давала йому можливості завершити проект «Євробачення». Він зазначив, щовідкритий до обговорення будь-яких взаємно прийнятних форматів співпраці задля якнайшвидшого та спокійного завершення проекту. 

Фото: Віталій Носач

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду