Після «Євробачення-2017» комп'ютерне обладнання  за 2 млн гривень залишиться в НСТУ

Після «Євробачення-2017» комп'ютерне обладнання за 2 млн гривень залишиться в НСТУ

15:32,
10 Березня 2017
3119

Після «Євробачення-2017» комп'ютерне обладнання за 2 млн гривень залишиться в НСТУ

15:32,
10 Березня 2017
3119
Після «Євробачення-2017» комп'ютерне обладнання  за 2 млн гривень залишиться в НСТУ
Після «Євробачення-2017» комп'ютерне обладнання  за 2 млн гривень залишиться в НСТУ
Комп'ютерне обладнання, яке за допомогою тендеру закуплять для міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017», залишиться у користуванні Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ). На комп’ютерну техніку з бюджету конкурсу планують виділити 2 млн. 20 тис. гривень

Про це 10 березня під час майстер-класу «Усе про тендери Євробачення-2017» сказав директор виконавчий дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017» Юрій Біловус.

«Техніка буде в користуванні для персоналу, який обслуговує подію "Євробачення". Після конкурсу вона однозначно залишиться на "UA: Першому". Ми визначили співробітників, які за неї відповідатимуть під час "Євробачення"», – заявив він.

За словами Юрія Біловуса, наразі є певний перелік закупівель обладнання для «Євробачення-2017», яке після конкурсу залишиться суспільному мовленню. Однак цей список ще не фіналізований, тому суму і що саме отримає НСТУ у спадок від «Євробачення-2017» ще не оприлюднюють.

Третього березня 2017 року на «Прозорро» було опубліковане оголошення про проведення допорогової закупівлі комп’ютерного обладнання для «Євробачення». Очікувана вартість становила 2 млн. 20 тис. гривень. Подавати тендерні пропозиції можна було до 9 березня. Жодна компанія не подала свої пропозиції на тендер.

«Найближчим часом ми будемо переоголошувати тендер на комп’ютерне обладнання. Знову будемо переоголошувати тендер на спеціальну техніку, яка нам потрібна буде при зведенні декорацій, сцени тощо. Ці два відбори не відбулися, не подалася ні одна компанія. Ми не бачимо ні одного фідбеку стосовно того, що вони не ринкові. Чому компанії не подалися, не зрозуміло. Найближчим часом, навіть і сьогодні, ми будемо їх ще раз перезапускати», – пояснив Юрій Біловус.

 Юрій Біловус

Згідно з технічним завданням, опублікованим на «Прозорро», постачальник має надати повний перелік обладнання для підготовки та проведення «Євробачення-2017». Учасникам торгів пропонується надати детальні ціни для деяких елементів, які можуть бути додані в майбутньому. Ціна пропозиції після завершення процедури торгів буде ціною, яка буде вказана в договорі, який може бути укладений з переможцем.

За даними замовника, проект шукає постачальника, що зможе взяти на себе повну відповідальність («під ключ») щодо поставки товарів, що є предметом закупівлі. Постачальник має володіти достатнім досвідом, персоналом, знаннями тощо. Все обладнання повинно бути новим, не бувшим у використанні або відновленим. Якість та комплектність товару повинні відповідати вимогам міжнародних стандартів якості, а також стандартам і нормам, діючим на території України при поставці товару.

На кожну позицію товару, учасник у складі пропозиції повинен надати зразок оригінального гарантійного талону виробника або представника виробника або дилера або дистриб'ютора тощо (або зразок іншого документу виробника або представника виробника або дилера або дистриб'ютора тощо, що підтверджує гарантію). Крім того, на тонер учасник у складі пропозиції повинен надати документ, який підтверджує якість тонера.

У списку обладнання зазначені назва товару, що закуповується, з технічними характеристиками (або еквівалент). Серед обладання вказані роутер Zyxel Keenetic Giga III (8 шт), ноутбук DELL (50 шт), принтер Canon imageRUNNER 1435i (10 шт), тонер Canon C-EXV50 (20 шт), тонер 106R02612 (40 шт) тощо.

Першого березня Юрій Біловус став директором виконавчим дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017», а також  головою тендерного комітету. До цього тендерний комітет очолював заступник гендиректора Національної телекомпанії України (з 19 січня 2017 року – НСТУ) Павло Грицак. Пан Біловус має право підписувати протоколи тендерного комітету та укладати угоди з переможцями тендерів. До січня 2017 року він був директором ТОВ «Євромедіа Україна». В грудні 2015 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ТОВ «Євромедіа Україна» ліцензію на супутникове мовлення з логотипом «Історія ЕМ». 10 березня Нацрада ухвалила рішення про видачу ТОВ «Євромедіа Україна» ліцензії на супутниковий освітній телеканал «Репетитор ТБ». За словами Юрія Біловуса, науково-просвітницький канал «Історія ЕМ» наразі працює у тестовому режимі. Він запевнив сайт «Суспільне мовлення», що повністю займатиметься проектом «Євробачення-2017» і на момент підготовки і проведення конкурсу не вирішуватиме питання щодо «Євромедіа».

Власниками компанії «Євромедіа Україна» є Павло Грицак (частка 99%), який очолює групу компаній Euromedia, що займається організацією заходів і виробляє кіно- і телепродукт для ринків України та ближнього зарубіжжя, та Валентин Шостак (частка 1%). З 15 грудня 2016 року Павло Грицак призначений заступником гендиректора НТКУ. Він є відповідальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. Павло Грицак був виконавчим продюсером «Євробачення-2005», яке проходило в Україні.

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду