Пікети під Кабміном жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків із підрядниками «Євробачення» – Грицак

Пікети під Кабміном жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків із підрядниками «Євробачення» – Грицак

22:37,
1 Червня 2017
2299

Пікети під Кабміном жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків із підрядниками «Євробачення» – Грицак

22:37,
1 Червня 2017
2299
Пікети під Кабміном жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків із підрядниками «Євробачення» – Грицак
Пікети під Кабміном жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків із підрядниками «Євробачення» – Грицак
Один із підрядників «Євробачення-2017» директор із продажу компанії «ТОІ-ТОІ» Олег Бурханов подав заявку на проведення пікету під стінами Кабінету міністрів України меру Києва Віталію Кличку. Він заявив, у пікеті візьмуть участь 107 осіб. Вони вимагатимуть підписати акти виконаних робіт і здійснити оплату послуг. Продюсер музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії, колишній виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак пояснив йому, що пікети жодним чином не вплинуть на швидкість розрахунків з підрядниками «Євробачення».

Про це йшла мова під час прес-конференції 1 червня в «Укрінформі».

Пікет під стінами Кабміну розпочеться 6 червня о 08:00 і триватиме безстроково.

Олег Бурханов запитав у Павла Грицака, чи  буде нести відповідальність за непідписання актів виконаних робіт директор виконавчий дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017» Юрій Біловус. Павло Грицак відповів, що Юрій Біловус буде нести всю відповідальність відповідно до законодавства України.

Він попросив у підрядника вибачення за незручності і додав, що туалети та огорожа компанії «ТОІ-ТОІ» «були прекрасні, ні в кого не було нарікань».

Павло Грицак пояснив, що наразі з 150 компаніями не має розрахунку. «142 млн грн. – це всі зобов’язання за підписаними договорами, які існують станом на сьогодні. Це стосується всіх субпідрядників, як для українських, так і закордонних», – додав Павло Грицак.

Він зазначив, що остаточний розрахунок буде здійснено після того, коли ПАТ «НСТУ», як організатор, переконається у тому, що всі послуги надані у повному обсязі. Тоді будуть підписані акти виконаних робіт.

«Ми з головою НСТУ випрацьовуємо механізм, який би дозволив достатньо швидко здійснити завершення проекту в частині підписання актів і остаточних розрахунків», – підкреслив Павло Грицак.

Він вважає, що вільні люди у вільній країні мають повне право на волевиявлення.

«Це жодним чином не впливатиме на швидкість розрахунків або не розрахунків. Ми будемо розраховуватися відповідно до того, як це передбачено в наших договорах із підрядниками. У когось це передбачено до 6 червня, у когось пізніше. Щоб ми могли це здійснювати, ми маємо отримати повноваження. Моє право на підпис на платіжних документах завершилося 15 травня. З посади (заступника генерального директора НТКУ – Ред.) я був скорочений 22 травня. Зараз я на посаді продюсера музичних і розважальних програм», – пояснив Павло Грицак.

Він додав, що компанії перемогли у чесній боротьбі через систему «Прозорро». НСТУ здійснила передоплату всім компаніям. Якщо підрядники вийдуть на пікет під Кабмін, Павло Грицак приєднається до них і буде вести роз’яснювальну роботу.

Виконавчий продюсер «Євроабчення-2017» також зазначив, що костюми артистів і ведучих, які були пошиті за кошти організаторів,  знаходитися на балансі НСТУ. Так, наприклад, співак Монатік, який відкривав перший півфінал «Євробачення», може викупити костюм у суспільного мовлення. 

Нагадаємо, з ПАТ «НСТУ» 19-21 травня звільнилися кілька заступників НТКУ, а саме перший заступник Олександр Харебін, Олександр Мельничук, Євген Каленський та Вікторія Романова.

Першого березня 2017 року Юрій Біловус став директором виконавчим дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу «Євробачення–2017», а також  головою тендерного комітету. До цього тендерний комітет очолював заступник гендиректора Національної телекомпанії України (з 19 січня 2017 року – НСТУ) Павло Грицак

Фото: Віталій Носач

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду