O.Torvald до 10 березня має відзвітувати НСТУ, як буде виступати на «Євробаченні-2017»

У цьому музикантам допомагатиме телеканал СТБ, який другий рік поспіль організовував національний відбір  учасника від України на «Євробачення». Згідно з умовами домовленості про партнерство з НСТУ, СТБ взяв на себе проведення нацвідбору, а також фінансову сторону підготовки переможця від України до участі в «Євробаченні».

Про це першого березня 2017 року під час прес-конференції в закладі «Бармен Диктат» (колишньому арт-клубі «44») повідомили фронтмен O.Torvald Євген Галич та керівник національного відбору «Євробачення-2017» із телеканалу СТБ Наталія Франчук.

«Від Першого каналу ми отримали список, що до 8 березня, максимум до 10 березня, ми маємо представити постановку номера: де будуть стояти музиканти, як рухатимуться на сцені, якого кольору будуть костюми. Євробачення у травні, а ми до 10 березня маємо все зробити», – сказала Наталія Франчук.

За її словами, вже другого березня команда СТБ зустрічатиметься з групою O.Torvald та постановниками, які зацікавлені у співпраці.

«Женя вчергове пояснить нам, про що його пісня. Ми розберемо її на шматочки. Передивимося всіх, хто представлятиме свої країни. Відомо, що це здебільшого дівчата, поки що немає рок-гуртів. Зрозуміємо, чого ще немає. Ми точно не будемо городити барикади. Ми постараємося максимально якісно, по-європейськи зробити постановку», – пояснила вона.

Наталія Франчук додала, що згідно з договором із мовником-організатором НСТУ (колишньою НТКУ), СТБ бере на себе фінансування постановки номера представника від України, його візуалізації, а саме грим, костюми, світло, графіку, реквізит, постановника. За сприяння СТБ у рамках підготовки до «Євробачення-2017» O.Torvald відвідає одну з найголовніших вечірок Eurovision In Concert, яка проходитиме в Амстердамі у квітні 2017 року. Це так звана вечірка-знайомство, де збирається преса, букмекери, щоб оцінити конкурентів.

Аналогічна вечірка відбудеться у Лондоні, на яку O.Torvald може не потрапити.  «Справа у тому, щоб всі хлопці отримали британську візу. Шенген у них є», – сказала Наталія Франчук. Вона додала, що саме ці вечірки є найважливішими у промо-кампанії представників на «Євробаченні». Посилаючись на слова переможниці від України на «Євробаченні-2004» Руслани, пані Франчук пояснила, що не обов'язково їздити по сусідніх країнах, витрачати гроші на те, щоб виступити по всій Європі, у цьому немає сенсу.

Євген Галич у свою чергу пояснив, що розуміє, яка на ньому лежить відповідальність. Від того, як O.Torvald виступить, залежить, яке обличчя буде в України під час проведення конкурсу і після нього, зазначив соліст гурту. За його словами, рок-музика O.Torvald несе «добро з кулаками».

«Я спочатку трішки злякався, так як "Євробачення" попсовий конкурс. Тепер я щасливий, що цього року нашу країну, країну вольових людей, яка б’ється за свою свободу, яка є доброю і розуміючою, представляють абсолютно адекватні люди з Полтави, Білгород-Дністровського, Кривого Рогу, які живуть мрією. (Євген Галич перерахував міста, звідки родом музиканти гурту – Ред.).  Ми починали грати в гаражі. Тепер ми можемо довести всім музикантам, що немає нічого неможливого. Нам є що сказати. Пісня Time – не про кохання чи про любов до країни. Її сенс у тому, щ в країні є криза відносин між людьми. Люди перестали дивитися один одному в очі. Нам простіше дивитися в екрани мобільного телефону. Ти віриш більше мобільному телефону, ніж опоненту, з яким ти спілкуєшся. Ти довіряєш новинам, рекламі більше ніж тому, що тобі говорить реальна людина. Ця криза ні до чого гарного не приведе. Це буде проблема з часом», – розповів про сенс пісні Time Євген Галич. 

На прес-конференції він попросив ставитися до O.Torvald  як до колективу з десятирічним досвідом, не відкидати гурт на 10 років назад, наче «Євробчення» – це єдиний привід в історії музикантів. «Де ж ви  були всі ці 10 років?», – звернувся до журналістів музикант.

«Упродовж 10 років ми намагалися достукатися до ЗМІ, щоб промотувати свою творчість. Кожен раз стукалися чолом об закриті двері. Ми були нецікаві. Я запам’ятав кожного з вас. У мене є чорний список телеканалів, радіостанцій і ЗМІ, які нам відмовляли. Наступного дня після нашої перемоги у відборі нам подзвонили ті, які відмовляли, і покликали до себе. Друзі, так не робиться. З іншими непереможцями "Єврообачення" не робіть так, будь ласка. Українська музика потребує вашої підтримки», – закликав Євген Галич.

Колектив O.Torvald  пообіцяв, що вже в березні зіграє безкоштовний концерт на майданчику перед КПІ, щоб подякувати спільноті #НашіЛюди Всюди, яка зробила їх переможцями, а також познайомити з їхньою музикою тих, хто про групу дізнався завдяки національному відбору на «Євробачення-2017». 

Нагадаємо, 25 лютого на фіналі національного відбору на «Євробачення-2017» переможцем став рок-гурт O.Torvald з піснею Time. Він не був у фаворитах відбору, набрав п’ять балів від журі і п’ять балів від телеглядачів і у сумарній кількості голосів переміг. Його конкурентами були  Melovin, який отримав від глядачів 6 балів, і Tayanna, яка отримала найвищий бал від суддів. 

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Україна стала господинею «Євробачення» завдяки перемозі Джамали на «Євробаченні-2016» у столиці Швеції, Стокгольмі.

Додамо, що телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. «UА:Перший» та СТБ здійснюють одночасну пряму трансляцію національного відбору. Проте умови не розповсюджуються на трансляцію самого «Євробачення» - його показуватиме виключно «UА:Перший». 

Фото з Facebook 

comments powered by Disqus