НСТУ запустила платформу зворотного зв’язку, куди можна написати свої ідеї або скарги

Про це йдеться на сайті телеканалу «UA: Перший».

НСТУ пропонує надсилати на «Потрапити на Суспільне» звернення щодо проекту, команди або ідеї, партнерських стосунків, розміщення реклами, екскурсії по телерадіокомпанії чи поскаржитися на недоліки роботи суспільного мовлення.

«Відкритість і зворотний зв’язок – це ті риси, які якісно відрізнятимуть Суспільне від комерційних мовників. Нам важливо не лише інформувати людей, навчати чи розважати за допомогою телевізійних та радіопрограм, ми прагнемо мати ефективну модель зв’язку з суспільством. Платформа "Потрапити на Суспільне" дозволить не просто звертатись, а й отримувати відповідь у найкоротші строки», – каже голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Член правління Олександра Кольцова, яка відповідає за розважальний напрям, написала у своєму Facebook, що свої проекти та ідеї можна втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ. «Суспільне мовлення – це не один канал. Це UA:Перший, телеканал "Культура", Українське РадіоРадіо "Промінь", Радіо "Культура" та десятки регіональних ТРК, отже великий простір для ідей, корисних суспільству, які почують у кожному українському домі», – зазначила вона.

Олександра Кольцова навела приклад, з якими ідеями можна звертатися: «"Маю проект, що допоможе всиновлювати більше дітей", "Мені не подобається тон ведучої", "Ваше шоу______ - УГ і ось чому:", "Я найкраще роблю пластилінову мультиплікацію", "Придумав шоу про секс для невпевнених у собі людей, думаю мені сюди. Чи сюди" та інше - тепер, будь ласка, пишіть просто нам - http://1tv.com.ua/in/»

Нагадаємо, «Українське радіо» закликає обласні радіоредакції суспільного мовлення створюти спільні проекти. Ідеї спільних проектів можна надсилати на електронну пошту castingradioua@gmail.com.

comments powered by Disqus