ГПУ запевняє, що не може провести прокурорську перевірку «Укртелефільму»

Генпрокуратура у відповіді на запит роз’яснила, що відповідно до положень Закону України «про прокуратуру» у редакції від 14.10.2014 року прокуратуру позбавлено функції прокурорського нагляду за додержанням і правильним застосуванням законів підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм власності, підпорядкованості та приналежності, посадовими особами та громадянами.

«Водночас повідомляю, що слідчим відділом Дніпровського управління поліції ГУНП у м. Києві розслідується кримінальне провадження №12015100040018249 від 01.12.2015 за фактом привласнення печатки і установчих документів ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» за ч. 1 ст. 357 КК України. З метою активізації досудового розслідування у кримінальному провадженні процесуальним керівником 25.02.2016 в порядку ст. 36 КПК України надано письмові вказівки. На теперішній час проводяться всі необхідні слідчі (розшукові) та процесуальні дії для забезпечення повного, всебічного та об’єктивного досудового розслідування», – йдеться у відповіді ГПУ.

Нагадаємо, 15 березня народні депутати з Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики зареєстрували законопроект № 4232 «Про внесення змін до Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" (щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм").

Депутатський запит до ГПУ та МВС був направлений 19 лютого.

Раніше члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 17 лютого на черговому засіданні вирішили звернутися до МВС та Генпрокуратури щодо саботажу керівництвом ДП «Студія «Укртелефільм». А також провести виїзне засідання.

comments powered by Disqus