Донецька філія НСТУ розпочала супутникове мовлення по всій Донеччині, на черзі – Луганська філія

Про супутникову ліцензію для «До ТеБе»  у Facebook написав заступник директора філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» Ілля Суздалєв.

«Для нас запуск супутника – це не тільки питання розширення аудиторії, а ще й надійний спосіб доставки сигналу до аналогових та цифрових передавачів в Донецькій області. Продовжуємо розвивати українське телебачення та радіо української Донеччини», – написав він.

Заступник генерального директора НСТУ Михайло Шматов зазначив, що до сьогоднішнього дня ті, хто опинилися на окупованих територіях, знали, що відбувається у цьому розірваному навпіл регіон, лише від російських телеканалів, які нашпиговані пропагандою.

«Ми отримали супутникову ліцензію на мовлення для донецької філії "До ТеБе". І з 3 квітня суспільне донецьке телебачення можна дивитися на супутнику по обидві сторони конфлікту», – цитує слова пана Шматова сайт «UA: Першого».

Тимчасово виконуюча ообов'язки голови правління НСТУ Ганна Бичок додала: «Це величезна перемога для всіх нас: створювати єдине інформаційне поле та об’єднувати країну інформаційно, особливо в областях, де триває АТО і наші громадяни залишились ізольованими від об’єктивної інформації про події в регіоні. У наших найближчих планах – ліцензування Луганської філії. Ми хочемо, аби ця філія ПАТ НСТУ також могла вести супутникове мовлення на окупованих територіях Луганської області».

Телеканал «До ТеБе» є наступником колишнього обласного державного мовника, історія якого налічую майже 60 років. Обласне державне телебачення після евакуації з Донецька та майже річної перерви у роботі, 27 лютого 2015 року відновило мовлення з Краматорська під назвою «До ТеБе». Згодом Донецька обласна державна телерадіокомпанія стала частиною Національної телекомпанії України, а з січня 2017 року – філією ПАТ «НСТУ». У липні 2016 року відновило мовлення і обласне радіо – «Голос Донбасу». 

Луганська філія НСТУ відновила роботу у Сєверодонецьку.

Донині Донецька та Луганська філії мовили у цифровій мережі на тимчасових дозволах виключно на території, підконтрольній Україні. Відповідно, мешканці, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, раніше не мали можливості дивитися своє регіональне телебачення.

comments powered by Disqus